Všetky články z rubriky Naše noviny
57 výsledkov

Naše noviny

Právny stav od:

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za uplynulý september do Daňových novín pripravili.

Právny stav od:

Daňové noviny prinášajú aj za mesiac august viacero zaujímavých príspevkov.

Právny stav od:

Otvorili ste si júlové číslo Daňových novín, v ktorých Vás aj počas dovolenkového obdobia informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

Právny stav od:

Tešíte sa na dovolenku? My budeme zatiaľ za Vás sledovať zmeny v legislatíve, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme užitočné tipy, aby ste počas dovolenky nič dôležité a podstatné nezmeškali.

Právny stav od:

Aj v májovom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

Právny stav od:

Pozrite si aprílové číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve.

Právny stav od:

Podnikateľský život plynie ďalej aj po lehote na podanie daňových priznaní k dani z príjmov a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe, v čom sú Vám nápomocné Daňové noviny.

Právny stav od:

Daňové noviny prinášajú aj za mesiac február 2018 viacero zaujímavých príspevkov.

Právny stav od:

Otvorili ste si januárové číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny, aby ste sa mohli pripraviť na ich praktický dosah.

Právny stav od:

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravení.

Partner