Všetky články z rubriky Naše noviny
48 výsledkov

Naše noviny

Právny stav od:

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravení.

Právny stav od:

Pribúdajúce legislatívne zmeny sú len dôkazom toho, že sa blíži koniec účtovného a zdaňovacieho obdobia. Oboznámte sa s legislatívou a s jej správnym uplatňovaním v praxi v novembrovom čísle Daňových novín.

Právny stav od:

Pozrite si októbrové číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

Právny stav od:

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za september do Daňových novín pripravili.

Právny stav od:

Daňové noviny prinášajú aj za mesiac august viacero zaujímavých príspevkov.

Právny stav od:

V júlových Daňových novinách Vás aj počas dovolenkového obdobia informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

Právny stav od:

V júnových Daňových novinách sme sledovali zmeny v legislatíve, informujeme o aktuálnych témach a dávame užitočné tipy, aby ste počas dovolenky nič dôležité a podstatné nezmeškali.

Právny stav od:

Májové Daňové noviny Vám ušetria čas pri hľadaní aktuálnych informácií o legislatívnych zmenách, o správnych postupoch a pri riešení problémov.

Právny stav od:

Aj v aprílovom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

Právny stav od:

31. marca skončili mnohé daňové povinnosti týkajúce sa predošlého účtovného a zdaňovacieho obdobia. Podľa finančnej správy tento rok bude zrejme rekordný v počte odkladov daňových priznaní, takže Daňové noviny prinášajú stále informácie aj z tejto oblasti. Podnikateľský život však plynie ďalej a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe.

Partner