Všetky články z rubriky Naše noviny
65 výsledkov

Naše noviny

Právny stav od:

Aj v májovom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

Právny stav od:

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac apríl 2019.

Právny stav od:

Dňa 1. apríla 2019 skončili podnikateľom mnohé daňové povinnosti týkajúce sa predošlého účtovného a zdaňovacieho obdobia. Podnikateľský život však plynie ďalej a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe, v čom sú Vám nápomocné Daňové noviny.

Právny stav od:

Daňové noviny prinášajú aj za mesiac február 2019 viacero zaujímavých príspevkov.

Právny stav od:

Pozrite si aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych januárových témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny, aby ste sa mohli pripraviť na ich praktický dosah.

Právny stav od:

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravený.

Právny stav od:

Pribúdajúce legislatívne zmeny sú len dôkazom toho, že sa blíži koniec účtovného a zdaňovacieho obdobia. Oboznámte sa s legislatívou a s jej správnym uplatňovaním v praxi.

Právny stav od:

Pozrite si októbrové číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

Právny stav od:

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za uplynulý september do Daňových novín pripravili.

Právny stav od:

Daňové noviny prinášajú aj za mesiac august viacero zaujímavých príspevkov.

Partner