O portáli

Pani Uríková, veľmi pekne ďakujem za už teraz pochopenú odpoveď o rozúčtovaní tržieb. Ste pre mňa skvelý anjel a aj ostatní Vaši kolegovia sú úžasní. Tento váš portál veľmi zbožňujem. Za rýchle a perfektné odpovede Vám srdečne ďakujem - takže do skorého počutia.

Pani E. G., FUSION GROUP, s. r. o.

Pani Bohuslava Holičová, touto cestou mi dovoľte osobne Vám poďakovať za Váš profesionálny a odborný prístup, ktorého sa mi dnes od Vás dostalo pri výklade a usmernení noviniek na portáli www.danovecentrum.sk a www.vssr.sk, ktorého som predplatiteľom a užívateľom, na základe čoho vyslovujem maximálnu spokojnosť a zmeny, ktoré nastali vysoko pozitívne oceňujem a budem v plnej miere v praxi využívať pri výkone audítorskej činnosti. Ešte raz Vám ďakujem za Váš čas, trpezlivosť a príkladný prístup pri odkomunikovaní si noviniek na uvedenom portáli.

J. A., audítor

Chceme sa poďakovať odborným poradcom a pracovníkom Daňového centra za dobrú spoluprácu a informácie, ktoré poskytujú či už poradenstvom alebo odbornými článkami a videoškoleniami.
Oceňujeme Váš profesionálny a aktívny prístup v odborných otázkach a ochotu okamžite reagovať na naše otázky z odborných oblastí. Tešíme sa najmä editovateľným  podkladom, ktoré môžeme využiť v praxi.  Radi by sme privítali témy z oblasti správy bytových domov a nebytových priestorov, keďže sme správcovská spoločnosť. 

Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme, že bude naďalej úspešne pokračovať. Želáme Vám veľa úspechov vo Vašej práci a ďalšie dobré nápady na portáli Daňové centrum

B. B. s kolektívom spoločnosti Službyt Nitra, s. r. o.

Z počiatku som bola ako neveriaci Tomáš....."opäť niekto, kto z Vás chce vytiahnúť financie za ročný poplatok".... ALE, som nesmierne vďačná za Váš web Daňové centrum, kde som vždy našla to, čo som k práci účtovníčky potrebovala, či už info, aktuálne zmeny, dokumenty a HLAVNE promtnú online pomoc.

Vďaka vzdelanému tímu Daňového centra môžem kľudne spávať. Ďakujem, že ste.........

Jana M., SZČO

Otestoval som stránku Daňová centrum 3.0 a posielam postrehy: stránka je ešte prehľadnejšia ako bola, je ešte viac intuitívnejšia a user friendly, z môjho hľadiska budem využívať a oceňujem najmä záložky, históriu a poznámky. Všimol som si aj PDF možnosť, a tú oceňujem tiež, hoci toto budem využívať až neskôr.

Martin Čimo, konateľ firmy PERCON Consulting, spol. s. r. o.

Využívam prístup na portál Daňové centrum podľa možností, a to vtedy, keď potrebujem nájsť riešenie konkrétnej veci, ale tiež, ak mám chvíľu,  aj na prečítanie si iného, čo možno v danej chvíli nutne nepotrebujem. Najviac oceňujem prehľadnosť, možnosť vyhľadania podľa zadaného slova a naozaj kvalitné informácie. Oproti bežnému vyhľadávaniu na internete je pre mňa prioritne podstatné, že danú problematiku, odpovede na otázky spracúvajú kvalifikovaní odborníci v danej oblasti a dôležité je pre mňa aj to, že viem, že je to, čo práve čítam, aktuálne. Nemusím strácať čas klikaním a otváraním množstva okien a odkazov, kde ani nemám zaručenú spoľahlivosť danej informácie. Isteže, viem si tiež prečítať aktuálne zákon, ale pri mojej práci je dôležité nielen prečítanie, ale predovšetkým správne aplikovanie v praxi. Nie je teda podstatné prečítať, ale hlavne vedieť, ako to urobiť, zaúčtovať správne. Vďaka Vašim informáciám teda nemusím zbytočne strácať čas, ktorý potom môžem využiť aj na regeneráciu svojich síl, byť oveľa viac s rodinou a tráviť čas po svojom. Vám osobne, pani Šutá, ďakujem za prístup ako k zákazníkovi, tak aj celkovo. Je milé počuť na druhej strane linky milý a ochotný hlas pomôcť s problémom alebo naviesť na správnu cestu. Takže dúfam, že budem môcť vaše stránky využívať aj vo svojej ďalšej práci. Vám osobne a tiež celému kolektívu želám vo Vašej práci veľa úspechov, uspokojenia, ale tiež potreby ďalej rásť a poskytovať svojim klientom maximálnu podporu. 

DRUŽSTVO Trebatice, Ing. Zuzana Jurčová

Už po prvej skúsenosti s Daňovým centrom som Vám poslala takú skrátenú verziu spokojnosti. Doteraz som využila už  niekoľkokrát rôzne formy, ktoré Vaše centrá (daňové aj mzdové) poskytujú. Zatiaľ som nadmieru spokojná. Vyhľadávanie je výborné, zatiaľ som našla všetko, čo som potrebovala, či už v odborných článkoch alebo príkladoch z praxe. Úžasná je možnosť okamžitého poradenstva. Zatiaľ som využila len písomnú formu, ale všimla som si, že je aj telefonická prvá pomoc. Doterajšie odpovede na dotazy mi veľmi pomohli a nie len rýchlosťou, ale hlavne odbornosťou. 

Mne osobne veľmi vyhovuje, že celý Váš portál je čisto odborný a nemiešajú sa tu rôzne „názory“. Tiež podklady tvrdení máte založené na paragrafoch zákonov a výkladoch príslušných štátnych orgánov, čo považujem za dostatočný kvalitatívny podklad vysvetlenia.

Nestihla som preskúmať všetky možnosti, ale zatiaľ si „pradiem“ vždy keď niečo potrebujem.Som rada, že ste ma presvedčili na tento spôsob. Nakoniec aj komunikácia s Vami je skvelá, je počuť, že veci rozumiete a viete „prečítať“ klienta v tom najlepšom zmysle slova.
Ešte raz vďaka.

Úrad Slovenskej komory architektov, Bratislava, Mária Šefcová, hlavný účtovník

Vaše služby Daňového centra ako v praxi pracujúca účtovníčka a ekonómka  využívam už vyše roka. V tomto roku som sa rozhodla pre ročný prístup aj na ďalší rok, lebo s Vašimi službami mám dobré skúsenosti. Zatiaľ som využívala služby online dotazov, ako aj dotazy zaslané mailom a s odpoveďami som bola spokojná.
Prečítam aj  materiály uverejnené na Vašej webovej strane, ktoré mi tiež pomáhajú pri riešení každodenných problémov. Prajem celému kolektívu veľa trpezlivosti a úspechov. 

Ing. Hodosyová Mária, konateľka Mixtum s. r. o.

Môžem len spokojne konštatovať, že na stránke Daňového centra som ešte doteraz nemal taký problém, ktorý sa nedal vyhľadať, kompletne s príslušnými zákonmi a súvisiacimi predpismi, a to všetko na jednom mieste, a to už ani nehovorím, koľko času mi to ušetrí a ostane na iné, napr. naštudovanie a informovanie spolupracovníkov o zmenách. Ak si pomyslím, že koľko energie ma stálo udržať sa „aktuálne“  medzi spleťou zmien zákonov, cestovať na rôzne školenia a semináre, často nielen sám z firmy a teraz môžeme dostupné videoškolenia sledovať napr. večer doma v rodine, dopriať viac času sebe a okoliu. Navyše, ak sa na niečom všetci spoločne nezhodneme po konzultácii a mojom výklade z preštudovanej novely, potom si to necháme rozsúdiť odborníkom formou položenej otázky na stránke, na ktorú zanedlho dostaneme  priamu  odpoveď online.   

Ďakujeme, že bola stránka Daňové centrum vymyslená, dúfam, že bude  ešte dlho prevádzkovaná, stále aktuálna a najmä je  aj cenovo prístupná.  Vrelo odporúčam každému, kto sa zaoberá a zaujíma o daňovú problematiku, podnikateľské poradenstvo a chce byť denne aktuálny v spleti zákonov. Ušetríte, získate viac miesta na svojom pracovisku, budete mať odbornú knižnicu 24 hod. k dispozícii všade, kde máte internet, odborné školenia si pozriete doma cez archív videoškolení aj viackrát, keď vám niečo ušlo, položené otázky vám rozuzlí špecialista v odbore, netreba so sebou vláčiť ťažké knihy, stačí malý tablet a ste stále online.

Gemer Slovakia Tornaľa, spol. s r. o., Ing. Arpád Kudlák - konateľ

Mám ročný prístup online Daňové centrum. Musím povedať, že som s ním veľmi spokojná. Páči sa mi, že máte aj videoškolenia, ktoré mi veľmi pomohli, ako aj online poradenstvo a online rozhovory, ktoré som aj využila. Patrí Vám veľká vďaka.

Alžbeta Zimová, MERCATOR-KOVO, spol. s r. o., Spišské Vlachy

Vitajte na Daňovom Centre a využívajte jeho funkcie a služby naplno

Daňové centrum je moderný portál pre dane a účtovníctvo – ponúka spoľahlivé a aktuálne informácie na jednom mieste, dostupné vždy a všade.

 

dc_top-main_responsive

Bezplatný prístup

Prístup k celému obsahu

Daňová TV - videoškolenia, videopríklady z praxe

Moje DC - vlastné záložky, poznámky, história...

Odborné poradenstvo - až 5 foriem poradenstva 

Daňové noviny - mesačný prehľad zmien

Platený prístup

Prístup k celému obsahu

Daňová TV - videoškolenia, videopríklady z praxe

Moje DC - vlastné záložky, poznámky, história...

Odborné poradenstvo - až 5 foriem poradenstva

Daňové noviny - mesačný prehľad zmien

 

Kompletný prehľad služieb a funkcií:

   OBSAH  Bezplatný prístup  Platený prístup
   Zbierka zákonov SR    
   TOP témy    
   Aktuality    
   Komentované ustanovenia    
   Odborné články    
   Príklady z praxe    
   Účtovné súvzťažnosti    
   Vzory zmlúv a právnych podaní    
   Finančný spravodajca    
   Interné firemné predpisy    
   Súdne rozhodnutia    
   Dôvodové správy    
   Daňová TV - Videoškolenia, nové Videopríklady z praxe...    
   Tlačivá a formuláre (editovateľné)  Vybrané  
   Kalendáre a kalkulačky  Vybrané  
   SLUŽBY  Bezplatný prístup  Platený prístup
   Daňová pohotovosť    
   Telefonické poradenstvo    
   Online chat    
   Online rozhovor    
   nové Webinár    
   E-mail - písomné poradenstvo    
   E-mailové notifikácie    
   Práve vyšlo v ZZ SR (v deň vydania)    
   Nové účinné predpisy (týždenne)    
   Nové konsolidované znenia (týždenne)    
   Daňové noviny - mesačný prehľad z oblasti daní a účtovníctva e-mailom    
   FUNKCIE  Bezplatný prístup  Platený prístup
   Vytlačiť dokument    
   nové Uložiť dokument v PDF    
   Citačný asistent    
   Odoslať odkaz na dokument e-mailom    
   Aktívne odkazy na predpisy v texte dokumentu    
   Aktívne odkazy na súvisiace dokumenty priamo pod článkom    
   nové Moje záložky - ukladanie dokumentov do vlastných zložiek    
   nové Moja história - zoznam dokumentov, ktoré ste prezerali    
   nové Moje poznámky - vlastné poznámky k článkom    

Cena bez DPH:

Cena s DPH:

0,00 €

0,00 €

192,50 €

231,00 €

 
   

computer-1331579_960_720

Potrebujete zabezpečiť prístup pre viacerých užívateľov (zamestnancov)?

Prejdite na výhodný Firemný multiprístup a získajte ďalšie výhody!

 

Zobraziť viac

 

Funkcie

Vaše podnety ma zaujímajú, napíšte mi

Vaše meno: * Váš e-mail: * Telefón:
Správa:

* povinný údaj

Partner