www.skdp.sk

Stravovanie potvrdené špecializovaným lekárom

Otázka:

Spoločnosť má zabezpečené stravovanie zamestnancov vo svojej vývarovni. Niektorí zamestnanci začali predkladať rôzne potvrdenia od lekárov, na základe ktorých žiadajú namiesto poskytovanej stravy stravné kupóny. Musí zamestnávateľ akceptovať takéto požiadavky zamestnancov, keď podľa Zákonníka práce zabezpečuje jedno teplé jedlo denne vo svojom stravovacom zariadení? Ak áno, potvrdenie od akého lekára by mali mať?

 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

 notebook-dc-orez

Prečo Daňové centrum?

Pozrite si výhody plateného prístupu.

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk, www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk,www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Súvisiace právne predpisy

AUTOR

Ing. Nadežda Cígerová

DSC_3181___120x180.jpg

Poradca v oblasti daní a účtovníctva. Vyštudovaný odbor Účtovníctvo a Auditorstvo. Trinásťročná prax v ekonomickej sfére zahraničných podnikateľských subjektov v oblasti účtovníctva, financií s účasťou na implementovaní vnútropodnikových procesov (aj v rámci interného auditu kontroly kvality). Profesionálna znalosť anglického jazyka - pre komerčnú prax so zameraním na ekonomiku a manažment. Denne v rámci daňovej pohotovosti radí niekoľkým desiatkam našich zákazníkov.

Dátum publikácie

30.05.2016

Právne oblasti

Starostlivosť o zamestnancov