Ako si vybrať najlepšie PZP rýchlo a jednoducho? | Inzercia

Uzatvoreniu povinného zmluvného poistenia sa pri používaní auta nevyhnete. Je to však výdavok, ktorý má zmysel. PZP kryje vašu zodpovednosť v prípade, že spôsobíte škodu inému vodičovi. V praxi to znamená toľko, že keď príde k dopravnej nehode vaším zavinením, vzniknuté náklady uhradí vaša poisťovňa. Zákonná poistka môže mať však oveľa viac výhod a o mnohých z nich veľa vodičov ani netuší.

Dátum publikácie:16. 10. 2020

PZP môže kryť aj škody na vašom aute
Pri výbere povinného zmluvného poistenia sa neoplatí orientovať iba podľa ceny. Dobré je všímať si aj rozsah poistného krytia a výšky limitov. Niekedy poistka, ktorá je drahšia len o niekoľko eur, vám môže poskytnúť oveľa širšiu poistnú ochranu. K základnému PZP niektoré poisťovne pripájajú zdarma aj riziká navyše alebo si tieto pripoistenia môžete dopoistiť vy a do istej miery získate krytie aj na svoje vozidlo. Zákonnú poistku si preto vyberajte podľa toho, či chcete chrániť aj svoj majetok. Tí, ktorí potrebujú najlacnejšie PZP, aby si splnili svoju zákonnú povinnosť a ušetrili, majú takúto ponuku k dispozícii. Na svoje si však prídu aj takí, ktorí chcú v rámci tohto poistenia získať krytie navyše. Chrániť vás pritom zákonná poistka môže pri strete s výtlkom, keď zrazíte divú zver, rozbijú sa sklá na vašom aute alebo ho poškodí prírodný živel. Tiež vám môže zabezpečiť veľký rozsah pomoci v rámci rozšírených asistenčných služieb pri defekte na diaľnici alebo nehode v zahraničí.

Ako si vybrať najlepšie zákonné poistenie rýchlo a jednoducho


Zmluvné poistenie za najlepšiu cenu nájdete online
Na našom trhu je veľa poisťovní, pričom každá ponúka viaceré balíky. Ako nájdete to ideálne poistenie auta pre vás? Kľúčové je porovnávanie jednotlivých ponúk. Na to však nemusíte študovať stránky poisťovní ani chodiť osobne priamo do pobočky. Stačí využiť porovnávaciu kalkulačku, ktorá vám porovná ceny PZP pre vaše vozidlo a ľahko si tak vyberiete presne tú poistku, ktorá najviac zodpovedá tomu, čo potrebujete. Využite možnosť uzatvoriť si poistenie online a najvýhodnejšie PZP si takto vybavíte za pár minút aj s možnosťou zaplatenia poistného cez internet. Vaše auto tak poistíte za najlepšiu cenu bez toho, aby ste museli vyjsť z domu. Správne zvolené PZP vás môže chrániť nielen pri dopravnej nehode, ale aj pri iných nepríjemnostiach. Preto porovnávajte a ušetrite s Netfinancie.sk, vaším spoľahlivým partnerom vo svete poistenia.


Zdroj obrázka: bigstockphoto.com

Poznámky pod čiarou:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.