Už 30 rokov sme vám oporou

Pozrite si koláž z najlepších fotografií odborných publikácií PP, z ktorých najstaršie pochádzajú už z roku 1992 – čo je len 2 roky po založení firmy.

Dátum publikácie:16. 9. 2020
Autor:Poradca podnikateľa, s. r. o.

V letnej súťaži písali dlhoroční zákazníci Poradcu podnikateľa, že majú naše odborné publikácie doma viac ako desať, viac ako dvadsať rokov! 

V letnej súťaži si spoločnosť Poradca podnikateľa, s. r. o., pripomenula 30. výročie vzniku firmy. Vyzvali sme dlhoročných zákazníkov, aby odfotili titulku najstaršej publikácie PP, ktorú majú doma alebo v práci. Zapojili sa desiatky predplatiteľov a dostali sme zaujímavé fotografie, dokonca zopár pekných listov.

Pozrite si koláž z najlepších fotografií odborných publikácií PP, z ktorých najstaršie pochádzajú už z roku 1992 – čo je len 2 roky po založení firmy. Takto dlho skladujú naši verní čitatelia odborné publikácie:

PP_sutaz_kolaz   

emilia_krizkova@adamovskekochanovce.sk    mojsova-abd_sk  

 

   daniela_barbusinova-gmail_com      selina1431-gmail_com  helena_gajdosova-uniag_sk  

       

janok_janok.julia@markplus.sk_2  marta_vitekova-gmail_com

 

Ďakujeme – zachovajte nám priazeň aj naďalej!

 

Poznámky pod čiarou:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.