Novinka: Moje chaty

V rámci časti Moje DC pribudla nová funkcia Moje chaty - archív vašej chatovej komunikácie s odborníkmi v Daňovej pohotovosti.

Dátum publikácie:22. 4. 2021

Vážení predplatitelia,

s radosťou vám oznamujeme novinku, ktorú sme pre vás pripravili a už teraz ju môžete vidieť na Daňovom centre. V rámci časti Moje DC pribudla nová funkcia Moje chaty.

Všetkých, ktorí využívate Daňovú pohotovosť, to iste poteší. Novinku Moje chaty zavádzame práve na žiadosť vás, zákazníkov, ktorí ste chceli mať k dispozícii archív svojej online chatovej komunikácie s odborníkmi v Daňovej pohotovosti. Funkcia Moje chaty je ďalšou v rade personalizovaného obsahu Daňového centra. Určite sa potešíte, že budete mať celú online chatovú komunikáciu Daňovej pohotovosti takto na jednom mieste.

Archív zobrazuje históriu chatovej komunikácie od februára 2020 dopredu a je prehľadne štruktúrovaný podľa rokov a mesiacov. Podľa toho, v ktorý deň ste využili Daňovú pohotovosť, sa vám zobrazí aj konkrétny dátum v danom mesiaci a kliknutím si rozbalíte vašu komunikáciu.

Na obrázku vidíte vzorový príklad:


Moje chaty

 

Každá vaša ďalšia chatová komunikácia s odborníkom automaticky pribudne do archívu a už na druhý deň ju tam nájdete zaznamenanú.

Radi plníme vaše požiadavky a archív chatovej komunikácie bol v poslednom období veľmi žiadanou funkciou. Sme radi, že sa všetko podarilo a veríme, že to bude ďalší dôvod, aby ste nám aj naďalej zachovali svoju priazeň a zostali v rodine PP.

Tím Daňového centra

Poznámky pod čiarou:

 

 

Využívajte funkcie a služby Daňového centra naplno!

Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Cena: 291,00 € s DPH

Výhody predplateného prístupu nájdete v časti O PORTÁLI

 

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.