2 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Právny stav od: 1. 1. 2014

Daňové priznanie, dodatočné daňové priznanie a opravné daňové priznanie k spotrebnej dani z minerálneho oleja vypĺňa a predkladá osoba, ktorou je platiteľ dane alebo žiadateľ o vrátenie dane v lehotách podľa príslušných ustanovení zákona č. 98/2004 Z. z. o spotrebnej dani z minerálneho oleja.

Právny stav od: 1. 1. 2008

Pre dodávateľa/prevádzkovateľa daňového skladu slúži toto potvrdenie ako dokument potvrdzujúci oslobodenie dodávky tovaru a/alebo služieb alebo zásielky tovaru od dane pre žiadateľa (inštitúciu/súkromnú osobu). Pre každého dodávateľa/prevádzkovateľa daňového skladu sa vyhotoví potvrdenie. Navyše, dodávateľ/prevádzkovateľ daňového skladu je povinný uschovať toto potvrdenie v rámci svojich záznamov v súlade s právnymi predpismi platnými v jeho členskom štáte.

 

 

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.