Žiadosť o zaplatenie dane v splátkach (§ 57 zákona č. 563/2009 Z. z.)

Správca dane môže povoliť platenie dane v splátkach, len ak bude dlžná suma zabezpečená niektorým zo spôsobov zabezpečenia záväzkov podľa Občianskeho zákonníka alebo Daňového poriadku.

Dátum publikácie:3. 1. 2012
Autor:JUDr. Martina Palušková
Oblasti práva: Správne právo / Dane a poplatky
Právny stav od:1. 1. 2012
Právny stav do:31. 12. 2016

 

 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia 
s predplateným prístupom.

Prihlásiť

 

 

Nemáte prihlasovacie údaje?

Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Cena: 291,00 € s DPH

Výhody predplateného prístupu nájdete v časti O PORTÁLI

 

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Poznámky pod čiarou:


Autor: JUDr. Martina Palušková

Prílohy

  • žiadosť o zaplatenie dane v splátkach (§ 57 zákona č. 563/2009 z. z. o správe daní) / 51 kB

Súvisiace právne predpisy ZZ SR

Funkcie

 

 

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.