Všetky články z rubriky Naše noviny
87 výsledkov

Naše noviny

dc_2021-03_tt_noviny (1).png

Dňom 31. marca 2021 skončili podnikateľom mnohé daňové povinnosti týkajúce sa predošlého účtovného a zdaňovacieho obdobia. Podnikateľský život však plynie ďalej a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe, v čom sú vám nápomocné Daňové noviny. Ušetria vám čas pri hľadaní správnych postupov a riešení daňových problémov.

dc_2021-02_tt_noviny (1).png

Aj v náročnom marcovom období plnom finišujúcich prác na účtovných závierkach, na zostavovaní daňových priznaní, prehľadov a hlásení za uplynulé obdobie vám ponúkame pomocnú ruku. V Daňových novinách informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za vás legislatívne zmeny.

dc_2021-01_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Bude nám potešením, keď Vám Daňové noviny ponúknu informácie, ktoré Vám niečo užitočné prinesú a pomôžu pri správnych rozhodnutiach.

dc_2020-12_tt_noviny.png

Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravení.

dc_2020-11_tt_noviny.png

PP noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

dc_2020-10_tt_noviny.png

V aktuálnom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy za október 2020.

dc_2020-09_tt_noviny.png

Otvorte si aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny za mesiac september.

dc_2020-08_tt_noviny.png

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za august do Daňových novín pripravili.

dc_2020-07_tt_noviny.png

Začítajte sa do prázdninového čísla Daňových novín, v ktorých Vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

dc_2020-06_tt_noviny.png

Pokojne si vychutnajte letnú dovolenku a oddychujte. My budeme zatiaľ za Vás sledovať legislatívne zmeny, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme užitočné tipy, aby ste nič dôležité a podstatné nezmeškali. Začítajte sa do Daňových novín za jún 2020.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.