Všetky články z rubriky Naše noviny
92 výsledkov

Naše noviny

dc_2021-08_tt_noviny.png

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac august 2021.

dc_2021-07_tt_noviny.png

Leto, obdobie dovoleniek... Či už radšej leňošíte, alebo uprednostňujete aktívnu dovolenku, oddychujte... My budeme zatiaľ za Vás sledovať zmeny v legislatíve, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme Vám užitočné tipy, aby ste počas dovolenky nič dôležité a podstatné nezmeškali. Prajeme Vám pohodové čítanie Daňových novín.

dc_2021-06_tt_noviny (1).png

Začítajte sa do prázdninového čísla Daňových novín, v ktorých vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za vás legislatívne zmeny.

dc_2021-05_tt_noviny.png

Zdajú sa vám daňové zákony príliš zložité? Strácate prehľad v legislatívnych zmenách? Viete, v súlade s akými právnymi predpismi máte postupovať? Prinášame vám pravidelné odborné informácie, aby ste mohli pracovať s väčšou istotou. Začítajte sa do najnovšieho čísla Daňových novín.

dc_2021-04_tt_noviny (1).png

Informovať vás o aktuálnych témach je pre nás rovnako dôležité ako sledovanie legislatívnych zmien, aby ste sa mohli dôkladne pripraviť na ich praktický dosah. Neprehliadnite témy venované dani z príjmov, DPH či poistnému. Prajeme vám pohodové čítanie Daňových novín.

dc_2021-03_tt_noviny (1).png

Dňom 31. marca 2021 skončili podnikateľom mnohé daňové povinnosti týkajúce sa predošlého účtovného a zdaňovacieho obdobia. Podnikateľský život však plynie ďalej a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe, v čom sú vám nápomocné Daňové noviny. Ušetria vám čas pri hľadaní správnych postupov a riešení daňových problémov.

dc_2021-02_tt_noviny (1).png

Aj v náročnom marcovom období plnom finišujúcich prác na účtovných závierkach, na zostavovaní daňových priznaní, prehľadov a hlásení za uplynulé obdobie vám ponúkame pomocnú ruku. V Daňových novinách informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za vás legislatívne zmeny.

dc_2021-01_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Bude nám potešením, keď Vám Daňové noviny ponúknu informácie, ktoré Vám niečo užitočné prinesú a pomôžu pri správnych rozhodnutiach.

dc_2020-12_tt_noviny.png

Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravení.

dc_2020-11_tt_noviny.png

PP noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.