Všetky články z rubriky Naše noviny
81 výsledkov

Naše noviny

dc_2020-09_tt_noviny.png

Otvorte si aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny za mesiac september.

dc_2020-08_tt_noviny.png

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za august do Daňových novín pripravili.

dc_2020-07_tt_noviny.png

Začítajte sa do prázdninového čísla Daňových novín, v ktorých Vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

dc_2020-06_tt_noviny.png

Pokojne si vychutnajte letnú dovolenku a oddychujte. My budeme zatiaľ za Vás sledovať legislatívne zmeny, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme užitočné tipy, aby ste nič dôležité a podstatné nezmeškali. Začítajte sa do Daňových novín za jún 2020.

dc_2020-05_tt_noviny.png

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac máj 2020.

dc_2020-04_tt_noviny.png

Daňové noviny prinášajú už tradične množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

dc_2020-03_tt_noviny.png

Celosvetová situácia s koronavírusom núti podnikateľov prijímať krízové opatrenia. Štát sa snaží pomáhať úľavami, ktoré sa riešia priebežne. Daňové noviny prinášajú množstvo aktuálnych informácií aj k tejto téme.

dc_2020-02_tt_noviny.png

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za február 2020 do Daňových novín pripravili.

dc_2020-01_tt_noviny.png

Aj v najnovšom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

dc_2019-12_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravený.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.