Všetky články z rubriky Naše noviny
94 výsledkov

Naše noviny

dc_2021-10_tt_noviny (1).png

Pribúdajúce legislatívne zmeny sú len dôkazom toho, že sa pomaly blíži koniec účtovného a zdaňovacieho obdobia. Oboznámte sa v Daňových novinách s legislatívou a s jej správnym uplatňovaním v praxi.

dc_2021-09_tt_noviny (1).png

V aktuálnych Daňových novinách sme za september sledovali zmeny v legislatíve, informujeme o aktuálnych témach a dávame užitočné tipy, aby ste ani počas začínajúcej jesene nič dôležité a podstatné nezmeškali.

dc_2021-08_tt_noviny.png

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac august 2021.

dc_2021-07_tt_noviny.png

Leto, obdobie dovoleniek... Či už radšej leňošíte, alebo uprednostňujete aktívnu dovolenku, oddychujte... My budeme zatiaľ za Vás sledovať zmeny v legislatíve, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme Vám užitočné tipy, aby ste počas dovolenky nič dôležité a podstatné nezmeškali. Prajeme Vám pohodové čítanie Daňových novín.

dc_2021-06_tt_noviny (1).png

Začítajte sa do prázdninového čísla Daňových novín, v ktorých vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za vás legislatívne zmeny.

dc_2021-05_tt_noviny.png

Zdajú sa vám daňové zákony príliš zložité? Strácate prehľad v legislatívnych zmenách? Viete, v súlade s akými právnymi predpismi máte postupovať? Prinášame vám pravidelné odborné informácie, aby ste mohli pracovať s väčšou istotou. Začítajte sa do najnovšieho čísla Daňových novín.

dc_2021-04_tt_noviny (1).png

Informovať vás o aktuálnych témach je pre nás rovnako dôležité ako sledovanie legislatívnych zmien, aby ste sa mohli dôkladne pripraviť na ich praktický dosah. Neprehliadnite témy venované dani z príjmov, DPH či poistnému. Prajeme vám pohodové čítanie Daňových novín.

dc_2021-03_tt_noviny (1).png

Dňom 31. marca 2021 skončili podnikateľom mnohé daňové povinnosti týkajúce sa predošlého účtovného a zdaňovacieho obdobia. Podnikateľský život však plynie ďalej a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe, v čom sú vám nápomocné Daňové noviny. Ušetria vám čas pri hľadaní správnych postupov a riešení daňových problémov.

dc_2021-02_tt_noviny (1).png

Aj v náročnom marcovom období plnom finišujúcich prác na účtovných závierkach, na zostavovaní daňových priznaní, prehľadov a hlásení za uplynulé obdobie vám ponúkame pomocnú ruku. V Daňových novinách informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za vás legislatívne zmeny.

dc_2021-01_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Bude nám potešením, keď Vám Daňové noviny ponúknu informácie, ktoré Vám niečo užitočné prinesú a pomôžu pri správnych rozhodnutiach.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.