Všetky články z rubriky Naše noviny
79 výsledkov

Naše noviny

dc_2020-07_tt_noviny.png

Začítajte sa do prázdninového čísla Daňových novín, v ktorých Vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

dc_2020-06_tt_noviny.png

Pokojne si vychutnajte letnú dovolenku a oddychujte. My budeme zatiaľ za Vás sledovať legislatívne zmeny, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme užitočné tipy, aby ste nič dôležité a podstatné nezmeškali. Začítajte sa do Daňových novín za jún 2020.

dc_2020-05_tt_noviny.png

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac máj 2020.

dc_2020-04_tt_noviny.png

Daňové noviny prinášajú už tradične množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

dc_2020-03_tt_noviny.png

Celosvetová situácia s koronavírusom núti podnikateľov prijímať krízové opatrenia. Štát sa snaží pomáhať úľavami, ktoré sa riešia priebežne. Daňové noviny prinášajú množstvo aktuálnych informácií aj k tejto téme.

dc_2020-02_tt_noviny.png

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za február 2020 do Daňových novín pripravili.

dc_2020-01_tt_noviny.png

Aj v najnovšom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

dc_2019-12_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravený.

dc_2019-11_tt_noviny.png

Začítajte sa do aktuálneho čísla Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny za mesiac november.

dc_2019-10_tt_noviny.png

Pribúdajúce legislatívne zmeny sú len dôkazom toho, že sa blíži koniec účtovného a zdaňovacieho obdobia. Oboznámte sa v Daňových novinách s najnovšou legislatívou a s jej správnym uplatňovaním v praxi.

Partner