Všetky články z rubriky Naše noviny
84 výsledkov

Naše noviny

dc_2020-12_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravení.

dc_2020-11_tt_noviny.png

PP noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

dc_2020-10_tt_noviny.png

V aktuálnom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy za október 2020.

dc_2020-09_tt_noviny.png

Otvorte si aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny za mesiac september.

dc_2020-08_tt_noviny.png

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za august do Daňových novín pripravili.

dc_2020-07_tt_noviny.png

Začítajte sa do prázdninového čísla Daňových novín, v ktorých Vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

dc_2020-06_tt_noviny.png

Pokojne si vychutnajte letnú dovolenku a oddychujte. My budeme zatiaľ za Vás sledovať legislatívne zmeny, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme užitočné tipy, aby ste nič dôležité a podstatné nezmeškali. Začítajte sa do Daňových novín za jún 2020.

dc_2020-05_tt_noviny.png

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac máj 2020.

dc_2020-04_tt_noviny.png

Daňové noviny prinášajú už tradične množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

dc_2020-03_tt_noviny.png

Celosvetová situácia s koronavírusom núti podnikateľov prijímať krízové opatrenia. Štát sa snaží pomáhať úľavami, ktoré sa riešia priebežne. Daňové noviny prinášajú množstvo aktuálnych informácií aj k tejto téme.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.