Všetky články z rubriky Naše noviny
69 výsledkov

Naše noviny

dc_2019-09_tt_noviny.png

Prelistujte si aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny za mesiac september.

dc_2019-08_tt_noviny.png

Neviete si poradiť s daňami, účtovaním, mzdami? Prinášame Vám prehľad tém, ktoré sme za august do Daňových novín pripravili.

dc_2019-07_tt_noviny.png

Pozrite si prázdninové číslo Daňových novín, v ktorých Vás aj počas „uhorkovej sezóny“ informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny.

dc_2019-06_tt_noviny.png

Tešíte sa na dovolenku? Či už radšej leňošíte, alebo uprednostňujete aktívnu dovolenku, oddychujte... My budeme zatiaľ za Vás sledovať zmeny v legislatíve, informovať Vás o aktuálnych témach a dáme užitočné tipy, aby ste počas dovolenky nič dôležité a podstatné nezmeškali.

dc_2019-05_tt_noviny.png

Aj v májovom vydaní Daňových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

dc_2019-04_tt_noviny.png

Prinášame aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny v daňovej a mzdovej legislatíve za mesiac apríl 2019.

dc_2019-03_tt_noviny.png

Dňa 1. apríla 2019 skončili podnikateľom mnohé daňové povinnosti týkajúce sa predošlého účtovného a zdaňovacieho obdobia. Podnikateľský život však plynie ďalej a aj v bežnom období je potrebné sa popasovať s aktuálnymi problémami a so zavedením legislatívnych zmien do praxe, v čom sú Vám nápomocné Daňové noviny.

dc_2019-02_tt_noviny.png

Daňové noviny prinášajú aj za mesiac február 2019 viacero zaujímavých príspevkov.

dc_2019-01_tt_noviny.png

Pozrite si aktuálne číslo Daňových novín, v ktorých Vás informujeme o aktuálnych januárových témach a sledujeme za Vás legislatívne zmeny, aby ste sa mohli pripraviť na ich praktický dosah.

dc_2018-12_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Daňové noviny prinášajú pravidelnú nádielku aktuálnych odborných informácií, vďaka ktorým budete na tieto zmeny pripravený.

Partner