Napísali o nás

Dátum publikácie:27. 3. 2018
Recenzie od zákazníkov:

 

PhDr. V. N., hlavný účtovník spoločnosti Global IT Services, ktorá pôsobí v 28 krajinách po celom svete

Naša spoločnosť využíva portál Daňové a Mzdové centrum pravidelne počas mesiaca už veľa rokov, či už na online poradenstvo, alebo aktuality z oblasti daní, miezd, personalistky, novelizácii zákonov. V období práce z domu to je ešte viac potrebné a v súčasnosti je to pre účtovníkov asi najlepší portál na Slovensku, kde majú aktuálne všetko na jednom mieste, namiesto pracného vyhľadávania v zbierkach zákonov, na čo často ani nebýva pri práci čas (odborný team portálu to spracuje do prehľadnej formy).

Ing. R. R., Economy & Administration Manager 

Dobrý deň, musím sa pozitívne vyjadriť na adresu odborníčky na dane a účtovníctvo pani Cígerovej. Mám s ňou veľmi dobrú skúsenosť, a to predovšetkým pri komunikácii cez chat. Vždy všetko poriadne podloží. Zašle link na usmernenie či citáciu zákona, aby som mal danú vec vždy aj podloženú. Je veľmi ochotná a ide do detailu. Z jej prístupu a jednania vidieť vždy vysokú odbornosť. Som veľmi vďačný za možnosť poradiť sa s ňou.

M. T., hlavná účtovníčka, TOI TOI & DIXI, s. r. o., Bratislava

Rada by som zareagovala na prístup do Daňového centra 😊. Vaše služby odoberá naša spoločnosť od roku 2015 a som s nimi nadmieru spokojná. Minimálne teda posledné roky, kedy mi bolo umožnené profesne sa rozvíjať v oblasti účtovníctva a stretávala som sa s množstvom nových prípadov, ste mi mnohokrát „zachránili život" 😃. V rámci prístupu ponúkate obrovské množstvo užitočných odborných informácií, ktoré síce vôbec nestíham absorbovať a prejsť, ale viem, že ak ich potrebujem, kde ich môžem hľadať. Pre mňa osobne je ale najobľúbenejšia a najväčšia pomoc Daňová pohotovosť, ktorú v práci využívame pravidelne. Máte skvelých odborníkov, ktorí vedia podať odpovede zrozumiteľne a vždy vedia poradiť, alebo nás len utvrdiť v pracovných postupoch. Obrovské plus je tiež za dostupnosť, či už na telefóne alebo chate. Ak riešim nejaký problém, nemusím čakať na odpoveď od daňového poradcu deň-dva. Tiež sa mi páči Váš „zákaznícky servis", kedy mi minimálne raz do roka pripomeniete, aké možnosti máme v konte, na čo stále zabudnem 😃. Zorientujete ma v záložkách, prípadne upozornite na novinky. A tiež oceňujem Váš nenásilný prístup k poskytovaným službám.  

Ing. V. L., účtovníčka, KONŠTRUKTA - Industry, akciová spoločnosť, Trenčín

Ďakujem za možnosť zhodnotiť portál Daňové centrum.sk. Z pozície účtovníčky, ktorá nemá k dispozícii stáleho daňového poradcu, môžem konštatovať, že Vás považujem a familiárne nazývam "priateľ na telefóne", nakoľko sa mi vždy dostane odpoveď, ktorú v danom čase tak nutne potrebujem. Často využívam možnosť Daňovej pohotovosti formou chatu. Pripojenie k chatu zo strany daňového poradcu býva rýchle a odpoveď promptná, kvalifikovaná a zrozumiteľná. V konečnom dôsledku urýchľujete moju prácu a šetríte mi čas. Myslím, že výdavok do tejto služby bol zmysluplný a plní aj svoj účel na 100 %. Funkčnosť portálu je omnoho vyššia ako boli moje prvopočiatočné očakávania. Nech sa Vám darí, všetko dobré prajem celému kolektívu.

D. K., TOPTRANS EU, a. s., Nitra

Pracujem na oboch portáloch,  Daňové aj Mzdové centrum, využívam celú ponuku, najčastejšie Daňovú a Mzdovú pohotovosť. Váš portál je podľa môjho názoru výborný. Odborníci sú vždy ochotní a pomôžu vyriešiť každý problém. Veľmi pekne ďakujem za pomoc, ktorú mi poskytujete, odvádzate skvelú prácu. Verím, že budete pracovať aj naďalej a ja budem mať možnosť využívať Vaše vynikajúce služby.

Ing. M. Š., ekonomické oddelenie, ILD SK, spol. s r. o., Košice

Osobne Daňové centrum používam každý deň, pretože tam vždy nájdem aktuálne informácie z oblastí daní a účtovníctva, ako aj aktuálne novely zákonov. Ak si s niečím neviem dať rady vždy mi je nápomocná Daňová pohotovosť, a to už v rôznych formách podľa toho, ako rýchlo sa potrebujem zorientovať v problematike. Pred tým som mala predplatené viaceré iné portály, ale momentálne mi postačuje Daňové centrum.

Bc. I. H.

S portálmi Daňové a Mzdové centrum sa mi pracuje veľmi dobre. Sú prehľadné a vždy si tam nájdem to, čo potrebujem. Ak  náhodou nenájdem informácie, ktoré hľadám, mám možnosť písomného dotazu, telefonického kontaktu, prípadne chatovej komunikácie s odborníkmi, čo mi veľmi pomáha.Pre mňa potrebné informácie si viem uložiť a v prípade potreby sa k nim vrátiť, takže toto je pre mňa super. U nás vo firme v podstate inú  odbornú literatúru ani nepoužívame, pretože všetko si vieme nájsť na týchto portáloch.Promptnosť na legislatívne zmeny, rôzne aktuálne informácie potrebné k našej práci, takže za mňa veľká spokojnosť.

K. B., LEMAR LEVICE, s. r. o.

Máme predplatený portál Daňové centrum aj Mzdové centrum. Je pravda, že viac využívam daňové, ale predplatili sme si oboje. Som veľmi spokojná s Vašimi službami a to:

- portál je veľmi dobre spravovaný, prehľadný s množstvom odborných informácií,

- oceňujem, že Vaši zamestnanci nám zavolajú a prekonzultujú s nami novinky na portáli, povedia, čo sa pripravuje, naučia nás rýchlejšie orientovať sa na portáli,

- ďakujem za rýchle odborné rady na chate, cením si, že aj v tomto "daňovom" období Vaši odborní zamestnanci sú milí: Venujú nám čas a odpovedia nám kvalifikovane, naposledy včera mi p. Mikláš poskytol dosť vyčerpávajúcu odpoveď. Ale každý jeden zamestnanec, s ktorým komunikujem, odborne odpovie a čo sa mi páči, väčšinou vždy pridávajú linky z webu, kde sa rieši daná problematika,

- vynikajúci je aj online rozhovor: Keď náhodou potrebujem poradiť, zapojím sa, keď nie, viem si spätne pozrieť otázky a odpovede,

- využívam aj písomné poradenstvo na závažnejšie otázky, čo je veľmi dobré. Odpovede sú jasné a zrozumiteľné,

- terajšia výborná novinka, že videoškolenia sú rozdelené na časti a viem si vypočuť len to, čo potrebujem.

Takže Vám prajem veľa pracovných úspechov.

A. M.

Daňový a mzdový portál využívam takmer každodenne a som veľmi spokojná. Vždy tam nájdem čo potrebujem. Ľahko sa na nich orientuje. Viackrát som už využila Daňovú pohotovosť a Vaša reakcia na moje otázky bola takmer ihneď, čo ma veľmi potešilo, že vôbec takého poradenstvo existuje. Daňová TV je pre mňa TOP a moje záložky, kde si ukladám prečítané články, ktoré budem ešte potrebovať k mojej práci tiež hodnotím ako dobre vymyslené. Ďakujem, že nám účtovníkom takto uľahčujete prácu a prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci. 

Ľ. J., vedúca účtovníčka, Kordárna Plus a. s., organizačná zložka

Už viac rokov sme Vašim zákazníkom, ako Mzdového, tak i Daňového centra. Chcela by som Vám touto formou poďakovať za Vaše služby, ktoré sú pre nás veľmi užitočné. Využívame najmä služby chatu, pretože je to veľmi operatívne. Zvlášť by som chcela aspoň takto poďakovať a oceniť poskytovanie poradenstva od pani Cígerovej. Má skutočne profesionálny prístup, jej rady sú veľmi fundované a komplexné. Je ochotná mnohé informácie dohľadať aj dodatočne a komunikovať aj mimo chatu

J. D.

Portály Daňové a Mzdové centrum pri svojej práci často využívam. Páči sa mi, že pri každej téme je legislatíva, príklady z praxe a vzory zmlúv a vnútorných predpisov. Ďalšiu výhodou, ktorú oceňujem je, že sa na portál môžem prihlásiť aj z domu, kedy mám viac času si niečo naštudovať, prípadne aj na videoškolenie. A je super, že sa občas ozvete a pripomeniete možnosti a novinky stránky. Pri pracovných diskusiách s kolegynkami im odporúčam vždy Vašu stránku. Ďakujem pekne.

M. K., KARMAFIN

Som príjemne prekvapená, čo všetko je na portáli Daňové centrum. Všetky informácie sú aktuálne. Je neefektívne mať ich v tlačenej podobe. Než sa vytlačia, už sú staré a neaktuálne. ......zmeny plynú až neuveritelne rýchlo. Mať k dispozícii portál a ochotných ľudí ako ste Vy, je veľká výhoda. Vďaka Vám.

Z. J.

Portál www.danovecentrum.sk využívam vždy, keď potrebujem získať informácie aktuálne a úplné. Vždy nájdem k danej téme ďalšie odkazy, interné smernice, ktoré si môžem doplniť a vlastne mám hotové. Pravidelne ma z Daňového centra informujú o novinkách a nových službách, ktoré mi uľahčia prácu. Priala by som si, aby som mala viac času, si prečítať viac, ale viem, že v prípade potreby nájdem to, čo potrebujem. Nehľadám na internete, už nemusím preklikávať ďalšie odkazy a len dúfať, že budú aktuálne. Nájdem to priamo na Daňovom centre.

Prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci a veľa spokojných klientov.

J. A., audítor

Pani Bohuslava Holičová, touto cestou mi dovoľte osobne Vám poďakovať za Váš profesionálny a odborný prístup, ktorého sa mi dnes od Vás dostalo pri výklade a usmernení noviniek na portáli www.danovecentrum.sk a www.vssr.sk, ktorého som predplatiteľom a užívateľom, na základe čoho vyslovujem maximálnu spokojnosť a zmeny, ktoré nastali vysoko pozitívne oceňujem a budem v plnej miere v praxi využívať pri výkone audítorskej činnosti. Ešte raz Vám ďakujem za Váš čas, trpezlivosť a príkladný prístup pri odkomunikovaní si noviniek na uvedenom portáli.

B. B. s kolektívom spoločnosti Službyt Nitra, s. r. o.

Chceme sa poďakovať odborným poradcom a pracovníkom Daňového centra za dobrú spoluprácu a informácie, ktoré poskytujú či už poradenstvom alebo odbornými článkami a videoškoleniami.
Oceňujeme Váš profesionálny a aktívny prístup v odborných otázkach a ochotu okamžite reagovať na naše otázky z odborných oblastí. Tešíme sa najmä editovateľným  podkladom, ktoré môžeme využiť v praxi.  Radi by sme privítali témy z oblasti správy bytových domov a nebytových priestorov, keďže sme správcovská spoločnosť. 

Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme, že bude naďalej úspešne pokračovať. Želáme Vám veľa úspechov vo Vašej práci a ďalšie dobré nápady na portáli Daňové centrum.

Jana M., SZČO

Z počiatku som bola ako neveriaci Tomáš....."opäť niekto, kto z Vás chce vytiahnúť financie za ročný poplatok".... ALE, som nesmierne vďačná za Váš web Daňové centrum, kde som vždy našla to, čo som k práci účtovníčky potrebovala, či už info, aktuálne zmeny, dokumenty a HLAVNE promtnú online pomoc.

Vďaka vzdelanému tímu Daňového centra môžem kľudne spávať. Ďakujem, že ste.........

Službyt Nitra, s. r. o., Ing. B. B.

Ďakujem za informácie ohľadom nových služieb a prácou s Daňovým centrom. Veľmi radi využívame Vaše služby, lebo online poradenstvo, najmä daňové je presne to, čo účtovníkom v praxi chýbalo. Konkrétny problém, s ktorým sa môžu obrátiť na Vašich odborníkov a riešiť danú situáciu v praxi – za to Vám ďakujeme. Veľmi si ceníme, že na konkrétnu otázku dostaneme odpoveď vždy v ten deň, prípadne je zaslaná na email. Vďaka patrí Vašim odborným poradcom Ing. Nadežde Cígerovej, Ing. Tatiane Mičíkovej  a ďalším, ktorí trpezlivo a odborne odpovedajú na dané otázky a sú ochotní poradiť s daným problémom i naďalej a nie ukončiť to strohou odpoveďou, ako sme boli zvyknutí u iných poradcov. 

Sme spokojní s Vašou službou, že informujete o novinkách na Vašej stránke. Rýchle prepojenie na stránku finančnej správy ohľadom  stavebných prác pri fakturácii tiež budeme využívať. Uľahčí nám to prácu. Tešíme sa na využitie Vašich editovateľných pomôcok v aplikácii na naše podmienky. Ďakujeme za spracovanie otázok, ktoré Vám kladú iní užívatelia, lebo podobné problémy máme aj my a tieto informácie sú pre nás cenné.

Uvítali by sme viac informácií z oblasti správcovstva, keďže sme správcovská spoločnosť, a najmä spracovanie problémov pri spravovaní bytov a nebytových priestorov od iných užívateľov a správcovských spoločností v súvislosti so zákonmi a platnými predpismi ako napríklad  – čerpanie fondu prevádzky, údržby a opráv, čo je prípustné čerpať FO (napr. nové vodomery). Radi by sme konkrétne otázky položili aj Vám pri riešení problémov správcovstva. 

Dovoľte nám poďakovať sa Vám a vysloviť uznanie za Váš daňový portál. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S. V., WEK s. r. o., Trnava

Váš portál www.danovecentrum.sk je veľmi dobre nastavený – ako vyhľadávanie konkrétnych problémov, tak daňové poradenstvo, školenia, či zmeny v legislatíve, a v neposlednom rade kalkulačky, e-mailové upozorňovania na zmeny  a iné praktické pomôcky.

Veľmi dobrá je štruktúra odorných článkov, vrátane príloh a odkazov na konkrétne právne normy a obdobné odborné články.

Oceňujem taktiež osobný prístup, t. j. že kontaktujete zákazníkov a informujete ich, vrátane stručnej a časovo neobmedzujúcej pomôcke vo forme telefonickej navigácie a upozornenia na nové pomôcky.

Som Vaším zákazníkom už niekoľký rok a určite ním budem aj v budúcnosti. Váš portál je veľkou (niekedy každodennou) pomôcou a odporúčam ho všetkým kolegom.

A. H.

Chcem poďakovať pani Holičovej a aj celému kolektívu, ľuďom, ktorí sa podieľajú na tvorbe Daňového aj Mzdového centra. Zatiaľ vo svojej práci využívam Daňové centrum. Som spokojná s každou "záložkou", či už s Daňovou pohotovosťou, s príkladmi z praxe, s vyhľadávaním podľa kľúčového slova. Naozaj je to môj každodenný pomocník. 

Držím Vám palce a prajem ešte veľa spokojných zákazníkov.

A. M., EbnerGroup, s. r. o., Poprad

Portály Daňové aj Mzdové centrum využívam v priebehu roka pravidelne, samozrejme, najčastejšie cez daňové priznania. Teraz je nový vyhľadávač, s ktorým nie som spokojná, dokonca som nenašla to, čo som hľadala a viem, že to tam je. Nakoniec som musela písať na chat, aby som mala odpoveď. Keď sa robia zmeny, mali by byť praktické. Technici by sa mali najprv porozprávať s tými, ktorí využívajú vyhľadávanie najviac a zobrať ich názor veľmi vážne. Mali by ho vrátiť tak, ako bol. Aktuálne vyhľadávanie je pre mňa úplne nepraktické a neviem sa v ňom orientovať. Inak veľmi využívam videá a články, s ktorými som veľmi spokojná. Taktiež využívam online-chat, ktorý je tiež super. Ak mi daný poradca nestihne odpovedať do chatu, odpoveď si nájdem na druhý deň v maily. Veľmi pekný a korektný prístup.

M. P., CNC Profihala, s. r. o.

Pre využívanie služieb portálov Daňové centrum a Mzdové centrum som sa rozhodol na základe dlhoročných skúseností ešte s tlačenými publikáciami od Poradcu podnikateľa, ktoré sa mi dostali do rúk ešte počas štúdia na vysokej škole. V tomto období a následne aj počas prvých rokov na pracovných pozíciách spätých s daňami a účtovníctvom som mal ,samozrejme, k dispozícií aj konkurenčné publikácie a neskôr aj internetové stránky, takže som mohol porovnávať najmenej medzi troma alternatívami.

Dá sa povedať, že Poradcu podnikateľa som si obľúbil hneď od začiatku, ale predsa som chcel aspoň informatívne zistiť, či nájdem niečo, čo bude ešte lepšie. Po určitom období "hľadania" som zistil, že momentálne neexistuje nič lepšie, čo by mne osobne viac vyhovovalo. A tak to trvá až do dnes. Preto som sa rozhodol zo začiatku pre odoberanie tlačených publikácií od Poradcu podnikateľa a následne po niekoľkých rokoch, keď prišla ponuka na využívanie spomínaných portálov, ani chvíľu som nezaváhal.

Hlavné dôvody, prečo so sa tak rozhodoval, boli a stále sú:

– široký tematický záber,

– skvelý tím autorov,

– články, ktoré sú napísané prehľadne, jednoznačne, s odkazmi na znenia konkrétnych paragrafov a s množstvom príkladov, čo prispieva k lepšiemu pochopeniu danej problematiky,

– "Daňová TV", pretože mi moja pracovná pozícia nedovoľuje zúčastňovať sa školení v teréne,

– "Online poradenstvo", či už telefonické alebo písomné, ktoré som už mnohokrát využil vo svojej praxi, čo mi ušetrilo veľa času, ktoré by som musel stráviť nad zákonmi. 

Touto cestou by som sa Vám chcel zároveň poďakovať za skvelú prácu, ktorú Váš celý tím odvádza a dúfam, že to tak zostane, aby som Vaše služby mohol využívať aj v budúcnosti.

I. Ch., účtovník, MEDCENTRUM, s. r. o.

Moje recenzie na Váš portál www.danovecentrum.sk sú veľmi dobré. Využívam ho vždy, keď nastanú nové skutočnosti, ktoré si potrebujem odkonzultovať s Vašimi poradcami a tiež aj v prípade zmien v zákonoch.  Ja najviac oceňujem telefonické poradenstvo, niekedy on-line poradňu a keď mi to čas dovoľuje, tak aj email komunikáciu. Rada si prečítam témy za daný mesiac, kde sa vždy nájde niečo užitočné a tam zistím, ktoré prípady som nesprávne posúdila ja. V Daňovej kaviarni využívam súvisiace príklady, odborné články, registre a keď mám čas, tak si pozerám všetky ponuky, aby som zistila, čo všetko Váš portál ponúka. Hlavne na konci účtovného obdobia som často využívala videoškolenia, ktoré mi obzvlášť pomohli pri podaní daňových priznaní. Zhruba tam bolo obsiahnuté všetko, čo som si potrebovala potvrdiť. Orientácia na portály je  jednoduchá a rýchla. 

Ďakujem, že poskytujete takéto služby. Odkedy Váš portál využívam, si viac verím, že moja práca je prevedená zodpovedne.

p. Ch.

Portál danovecentrum.sk sa mi veľmi páči, využívam ho už niekoľko rokov. Veľmi si cením online chat, videoškolenia, aktuálne znenia zákonov. Bola by som veľmi rada, keby sa online chat posilnil, je to obrovská pomoc aktuálne v reálnom čase dostať správnu odpoveď na otázku, pri ktorej nie ste si celkom istí. Určite ho budem využívať aj v budúcnosti.

Ľ. J., SLOVKORD Plus a. s. Senica

S portálom Daňové centrum som skutočne veľmi spokojná a pravidelne ho využívam. Veľkým prínosom pre mňa je najmä chat, pretože veľakrát je treba riešiť problém urýchlene a táto komunikácia je operatívna. Smolu som mala akurát na telefonáty – bývajú obsadené. Využívam i videoškolenia, ktoré sú veľmi dobré a časovo si ich môžem zaradiť podľa vlastných potrieb. Keďže na školenia necestujem, veľkou výhodou je aj uverejnenie noviniek z oblasti daní uvedených do platnosti v danom čase. Orientácia je portáli je taktiež prehľadná.

Ďakujem ....

Z. B.

Portál Daňové centrum využívame ako "pravú ruku", o ktorej viem, že tam nájdem akutálne znenia zákonov a iných odborných informácií. Veľmi pomáhajú aj kalkulačky. TOP je u nás ale poradňa, kôli ktorej sme zmenili aj dodávateľa. Neboli sme s ním spokojní pre nesprávne rady. Dnes som bola oboznamená pani Holičovou o nových možnostiach Daňového centra. Chcem poďakovať za "dôkladné prevedenie" portálom. Niektoré možnosti som doteraz nepoznala a určite ich budem v budúcnosti využívať.

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup ku klientom, ktory nie je na Slovensku ešte stále samozrejmosťou.

V. S., Senior Accountant, Bayer, spol. s r. o.

Chcela by som sa Vám poďakovať na vylepšenie a jednoduché vyhľadávanie informácií na Vašom portáli Daňové centrum. Funkcionalita jednotlivých sekcií portálu je prehľadná a ľahko sa v nej dokážem orientovať. Ušetrí mi to veľa času pri získavaní potrebných informácií. 

Veľmi pekne ďakujem ja, aj moje kolegyne, ktoré portál využívame.

p. P., konateľka spoločnosti TECHNOTUR s. r. o.

Mesačník Daňový a účtovný poradca podnikateľa má spoločnosť TECHNOTUR s. r. o. predplatený od roku 2007, kedy táto spoločnosť vznikla. Tento mesačník prechádza vývojom, vždy k lepšiemu. Nemám žiadne výhrady k jeho obsahu. Ten je zrozumiteľný, odkazy sú prehľadné. Naša spoločnosť nemá dôvod na zmenu. Načo meniť overené. Verím, že naša korektná spolupráca bude pokračovať aj naďalej.

J. G., konateľ spoločnosti EKON-GAJA s. r. o., Spišská Nová Ves

Vaše služby – portál Daňové centrum už využívam pár rokov. Ak mám nejaký problém, klikám a klikám, až sa doklikám a nájdem to, čo potrebujem. Odoberám aj veľa odbornej literatúry a niekedy si tie články odporujú, tak hľadám overenie, či postupujem správne. Vážim si Vašu prácu, lebo v našej legislatíve sa orientovať je neskutočne zložité. Čo platilo včera, dnes nie je pravda.  

Na školenia s Ing. Ozimným som začala chodiť v roku 2015. Musím povedať, že za obdobie  22 rokov, čo pracujem v oblasti daní a účtovníctva som prešla viacerými školiteľmi. Veľmi veľa mi dala Ing. Cenigová, má neskutočne veľa praktických a teoretických skúseností.  Posledné roky jej školenia už nemali taký štandandart, alebo som si tam nenašla to, čo som potrebovala. Tak som začala minulý rok využívať Vaše služby a som spokojná. Aj keď musím dochádzať do mesta Prešov alebo Košice, čo je cca 70 km od Spiškej Novej Vsi, stojí mi to školenie za to. Cením si, že p.Ing. Ozimný sa  „rýpe" v zákonoch a hľadá to, čo môžeme pri našej práci použiť. Zákony vieme čítať, ale niekedy tie veci „medzi riadkami" proste uniknú alebo si ich nevšimneme. Preto mám rada takéto druhy školení, kde nás školujúci upozorní práve na takého vychytávky. Bonusom jej aj pracovný materiál, do ktorého si môžem písať poznámky aktuálne tak, ako sa ten-ktorý problém preberá.

Ak by som mala napísať recenziu a zároveň dať aj nejaké hodnotenie, tak je to momentálne ***** (z piatich). 

A. B.

S Vašim portálom Danové centrum aj Mzdové centrum som maximálne spokojná, témy sú vždy aktuálne, veľmi rýchlo stránka reaguje na aktuálne zmeny v zákonoch. Videoškolenia maximálne využívam, pretože mne klasické školenia nevyhovujú (neviem sa zaoberať len s jednou vecou, lebo ma začne unavovať), pri počúvaní sa môžem venovať aj iným činnostiam a pritom sa učiť. Prednášajúcich by som tiež hodnotila na 1*****! 

Len tak ďalej!

D. M., Ekonóm SBD Revúca

S poskytovaním služby a všetkých potrebných údajov spojených s daňovou, účtovnou a inou legislatívnou problematikou pre podvojné a jednoduché účtovníctvo som veľmi spokojná. Zavedenie posledných úprav na vyhľadávanie bol dobrý nápad, je lepšie a jednoduchšie triedenie hľadanej problematiky.

K dispozícii sú novinky, novely zákonov a takmer všetká potrebná literatúra na jednom mieste.    

D. S., EKONOMIK DPS, s. r. o.

Portál Daňové centrum využívam už štyri roky a som veľmi spokojná. Práca s dokumentmi je komfortná, zjednodušujú ju ikony v hornej časti (tlačiť, poslať e-mailom, ...).

Prístup som si obnovila, pretože tu vždy nájdem aktuálne informácie z daňovej a účtovnej oblasti. Oceňujem aj komplexnosť informácií (právne predpisy, komentáre, príklady z praxe, odborné články, tlačivá, formuláre, vzory, ...).

Osobne sa teším tomu, že ste na portál zaradili viac videoškolení, som s nimi moc spokojná.

Daňové centrum mi uľahčuje pracovný život, a preto ho odporúčam všetkým, ktorí pracujú v tejto oblasti.

Pani L.

Mám predplatený produkt Daňové centrum a som s ním veľmi spokojná. Všetko, čo potrebujem tu nájdem a ak nie, tak sa opýtam v on-line chate, kde dostanem ihneď profesionálnu odpoveď. Uľahčujete mi moju prácu. Hlavne pán Ozimý odpovedá skutočne skvelo! Ďakujem.

Pani K.

S portálom Daňové centrum som veľmi spokojná. Pracuje sa s ním rýchlejšie ako napr. s DÚPP v  tlačenej forme. Sú v ňom aktuálne novinky z legislatívy a pomocou „vyhľadávania“ si okamžite nájdem, čo potrebujem. Keďže je v elektronickej forme, môžu ho využívať aj kolegovia našej spoločnosti v iných mestách.

S. K., účtovníčka

S produktami Vášho vydavateľstva, ktoré využívame od roku 2009 sme spokojní. Tento rok sme sa rozhodli pre Daňové centrum. S portálom danovecentrum.sk pracujeme len krátku dobu, ale napriek tomu by sme chceli vyjadriť spokojnosť s ponúkanými komplexnými  informácie z oblastí dane z príjmov, DPH, cestovných náhrad, jednoduchého a podvojného účtovníctva.

E. P.

S produktmi PP, EPI sme veľmi spokojní, uľahčujú nám orientáciu v našej práci a ľahšie riešime každodenné problémy klientov. S Vašou spoločnosťou sme v roku 2014 absolvovali školenie na ochranu osobných údajov s pani Macovou, úroveň ktorého taktiež hodnotíme kladne. Často navštevujeme Vašu stránku v prípade otázok týkajúcich sa personálnej a mzdovej agendy či účtovníctva.

K. M., Accounting Manager, Servier Slovensko spol. s r. o. 

S Úplnými zneniami zákonov som spokojna, su prehľadné, ľahko sa orientuje v úpravách pred zmenou zákona a po jeho zmene (je to zrozumiteľne označené, zároveň aj s účinnsoťou od-do). 
Čo mi vyhovuje veľmi, je zasielanie aktualizácii po každej novele zákona a nie len raz ročne.

O. G.

Som veľmi spokojná s produktom Úplné znenia zákonov a s touto formou ich spracovania. Je užitočná pri práci a pomáha sa dobre orientovať v prípade uskutočnených zmien. 

D. K.

Chcem pochváliť portál Daňové centrum. Skutočne uľahčuje orientáciu v aktuálnych zákonoch. Super sú aj videoškolenia a hodinky venované určitej problematike – naposledy téme daňové licencie. Trochu prehľadnejšie môžu byť zákony s komentárom a aktuálne tlačivá + nové tlačivá, keďže finančná správa nové tlačivá má, až keď sú aktuálne – a niekedy dosť neskoro.  

I. R., FORMULA plus, s. r. o.

S produktmi vášho vydavateľstva  sme veľmi spokojní, o čom svedčí aj fakt, že niektoré vaše odborné brožúry máme u vás predplatené už od roku 1995 – DÚPP, PMPP, od 1998 – Zbierka zákonov, od 2002 – Finančný spravodajca. Počas týchto rokov sme vyskúšali aj ponuky na iné vaše produkty.  Niektoré sme časom zrušili, ale pri tých základných stále zostávame – oblasť personálna a mzdová, oblasť daňová – kolegovia si ich pochvaľujú a s nedočkavosťou čakajú na ich nové čísla, pretože v nich nachádzajú odpovede a vysvetlenia na tak početné zmeny, ktoré sú v každej pracovnej oblasti. To, že sú im vaše produkty dobrými radcami a pomocníkmi pri práci, dokazuje aj zvýšenie odberu produktov. Len nedávno sme si objednali on-line produkt Daňové a Mzdové centrum a od novembra 2014 prechádzame na on-line Zbierku zákonov a Finančný spravodajca, čím všetci majú aktuálne zmeny a rady poruke a zároveň šetríme aj naše lesy.

Za celý kolektív vám chcem poďakovať za vašu prácu a rady, ktorými  ste prínosom pri rozširovaní si odborných vedomostí.

E. B.

Na Ddaňovom centre rada využívam chat s poradcami, videoškolenia, vyhľadávam si články k daňovým a účtovným riešeniam. Jedine, čo som si všimla, sú o trocha neskôršie publikované školenia a informácie k zmenám, ktoré práve prebiehajú v rámci daňových zákonov a postupov účtovania. Inak som spokojná.

Pani S., Agrowelt, s. r. o.

Portál Danové centrum a Mzdové centrum  je veľkým prínosom. Veľmi prehľadné, rýchle vyhľadávanie informácií, rýchlo reagujete na aktuálne legislatívne zmeny. Používam i  on-line chat, s ktorým som maximálne spokojná. Pozerám videoškolenia, táto forma vzdelávania  mi vyhovuje.Taktiež dávam otázky i do poradne. Veľká spokojnosť.

S. D.

Rok sme predplatiteľom Daňového centra, ktorá nám už neraz pomohlo svojimi radami a hlavne objasnením „horúcich" problémov v oblasti daní. V dnešnej dobe, keď sa zákony neustále menia a nie je tu stabilné podnikateľské prostredie je Vaša práce veľmi prínosná aj pre malých a stredných podnikateľov, ktorí určite ocenia množstvo fundovaných informácií na jednom mieste. Prajeme Vám len veľa úspechov v ďalšej práci.

J. TRANS TRADE, s. r. o.

Ďakujeme  všetkým, ktorí   sa podieľajú na zabezpečovaní  a sprístupnení  aktuálnych informácií pre nás ekonómov a sú ochotní  poradiť a pomôcť v každej chvíli.  Veľmi  nám  pomáha Vaša online poradňa a videoškolenia. V dnešnej hektickej dobe šetríte náš čas a peniaze.
Ďakujeme  a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

M. N., ekonomické oddelenie/Buchhaltung

Od spoločnosti Poradca podnikateľa, s. r. o., sme si pravidelne predplácali časopisy Dane a Účtovníctvo a Práca, mzdy a odmeňovanie...  Po obdržaní ponuky na získanie prístupu na www.danovecentrum.sk sme si predplatili prístup na túto stránku. Zo začiatku som ju používala sporadicky, určite to chcelo čas zorientovať sa... Daňové centrum teraz využívam veľmi často, keďže ja nerada čítam dlhé odborné články (hoci niekedy je to nutné), veľmi využívam príklady z praxe, ktoré mi neraz pomohli pri riešení nejakej tej účtovnej či legislatívnej „záhady“... J Ďalej som veľmi spokojná s on-line poradenstvom, niekedy si neviem poradiť vôbec, niekedy si môžem kedykoľvek overiť, v čom si nie som istá, odpoveď mám okamžite...  A v neposlednom rade oceňujem prístup k videoškoleniam. Z tohto dôvodu sme si predplatili prístup aj na www.mzdovecentrum.sk, pretože je výborné mať všetky informácie, články, legislatívne zmeny z oblasti mzdového účtovníctva spolu...  

H. L., CHROMSPEC-SLOVAKIA, s. r. o.

Ďakujem Vám za to, že ste mi umožnili využívať portál Daňové centrum a Mzdové centrum.
Pravidelne tieto portály navštevujem a oceňujem ich prehľadnosť, ľahkú orientáciu v článkoch a hlavne kvantum informácií, ktoré poskytujú. Veľmi dobrá je tiež možnosť využiť „listáreň“, kde som sa už aj obrátila na Vašich odborníkov s prosbou o radu. Sľúbili mi, že do 21 dní dostanem odpoveď, tak čakám. Najčastejšie hľadám komentáre k dani z príjmov, DPH, účtovanie problematických prípadov z našej podnikateľskej praxe, lízing, úvery, majetok...Na mzdovom portáli sa preklikávam väčšinou v otázkach povinností zamestnávateľa vo vzťahu k poisťovniam, odvodom do štátneho rozpočtu, výkazom, hláseniam, oznámeniam – ktorých je pre podnikateľov neúrekom – a tiež k povinnostiam zamestnávateľa voči zamestnancom. Oceňujem rubriku komentárov k zákonom a hlavne príklady z praxe a návody, ako správne zaúčtovať neštandardné prípady.
Verím, že neskĺzne Váš kolektív do nudnej rutiny a vydržíte poskytovať cenné informácie aj naďalej na takejto cennej úrovni.

M. S., externá účtovníčka

Ako predplatiteľka „Daňového centra" by som Vám chcela poďakovať za vytvorenie tohto – pre mňa – veľmi užitočného portálu. Som externá účtovníčka a keďže účtujem pre rôzne firmy s rôznym zameraním, neustále sa v mojej práci vyskytujú nejasnosti ohľadom účtovania, daní, DPH a tiež dopadu rôznych iných zákonov (Obchodný zákonník, transferové oceňovanie a i.) na účtovnú jednotku. Veľmi sa mi páči, že Daňove centrum zverejňuje články aj k pripravovaným novelám zákonov, pretože je veľké plus, keď ekonóm firmy vie vopred čo sa chystá, a na čo je potrebné sa pripraviť.

Mnohokrát som už využila on-line poradenstvo. Vždy dostala vyčerpávajúcu odpoveď od dańového poradcu. Nestalo sa mi, že by ma niekto odbil, respektíve, že by odpovede poradcov boli povrchné. Zadávala som už otázky naozaj rôzneho charakteru (dovoz, vývoz, DPH, KVDPH, odpisy, tvorbu rezerv, pracovné cesty a iné otázky) – snáď všetko, čo môže v účtovníctve existovať. Aj keď mám množstvo mesačníkov v knižnej verzii a snažím sa môj účtovný, či dańový problém najskôr niekde naštudovať,  chcem mať problematiku "odsúhlasenú s daňovým poradcom". Vtedy som si istejšia, že to čo robím, robím správne.
Je veľká výhoda, že odpoveď daňového poradcu si môžem poslať na mail, následne vytlačiť a archivovať.
Ešte by som možno privítala, keby bolo možné v rámci mojej otázky pripojiť aj prílohu, ale to je len taký detail.

S pozdravom a vďakou.

G. D.

Už v priebehu testovania www.danovecentrum.sk som zistila, že som našla (v množstve ponúkaných produktov) taký, ktorý skĺbi všetky moje potreby, a to na jednom mieste. Našla som si už taký „svoj" systém a takmer denne pri rannej káve prelúskam TOP TÉMY a Aktuálne info, prípadne aj legislatívu a spravodajstvo. Celý produkt je veľmi ľahko intuitívne ovládateľný bez akýchkoľvek problémov, no v prípade nejasnosti, alebo spresnenia postupu využívam videosprievodcu. Témy sú vysoko aktuálne a veľmi si cením kvalitu ich spracovania s odvolávkami na príslušnú legislatívu. Potrebné tlačivá, dokumenty, prehľady a rýchlu orientáciu v zákonoch mám hneď poruke, prehľadne zoskupenú, čo uľahčuje prácu a neskutočne šetrí čas.

D. V., konateľ, AMOS SK s. r. o., Hlohovec

Produkt Daňové centrum používam a som s ním spokojná. Nemám žiadne pripomienky. Všetky zmeny sú dosť rýchlo aktualizované a plne mi vyhovuje. 

Z. Č.

Moje krátke vyjadrenie k Mzdovému a Daňovému centru:

-        prehľadne riešené, rýchle vyhľadávanie informácií, komplexne riešená mzdová a daňová problematika,

-        spokojnosť s online poradenstvom,

-        dostupnosť videoškolení , ktoré sa dajú pozrieť kedykoľvek a opakovane.  

H. R., vedúca ekonomického úseku

Sme spokojní s vašimi produktami: Dane a účtovníctvo, epi právny systém aj Obchodný vestník. Nájdeme veľa potrebných informácii. Sme radi, že pri zákonoch je aj komentár. V Obchodnom vestníku využívame monitor firiem – môžeme tak reagovať na zmeny – konkurzy firiem atď. 

M. B., personálny referent, Dubnický Metalurgický Kombinát, s. r. o., Dubnica nad Váhom 

Týmto by som chcela vyjadriť svoju spokojnosť s vašimi portálmi (www.danovecentrum.sk + www.mzdovecentrum.sk) ,pretože mi poskytujú prehľadné a užitočné informácie. Privítala by som  livechatoo, ktorý by mi poskytol operatívne potvrdenie informácií, s ktorými si nie som istá. Ďakujem.

M. K.

Pozitívne hodnotím Daňové centrum. Využívam prístupy k aktuálnym zákonom a samozrejme videoseminárom. Čo som doposiaľ potrebovala, vždy som to našla. Zatiaľ som nevyužila on line poradenstvo, tak to ešte neviem posúdiť.

Pani R.

Vami ponúkaný produkt  daňové centrum som si objednala aj na ďalší rok, pretože som bola s ním v minulom roku veľmi spokojná.

A. Z., MERCATOR-KOVO, spol. s r. o., Spišské Vlachy

Mám ročný prístup online Daňové centrum. Musím povedať, že som s ním veľmi spokojná. Páči sa mi, že máte aj videoškolenia, ktoré mi veľmi pomohli, ako aj online poradenstvo a online rozhovory, ktoré som aj využila. Patrí Vám veľká vďaka.

E. R., finančný manažér

Vaše produkty sú pre nás pomocou v riešení problémov, ktoré sme nútení rýchlo riešiť. Sme spokojní s Daňovým aj Mzdovým centrom. Do budúcna  by sme privítali viac videoškolení.

Gemer Slovakia Tornaľa, spol. s r. o., A. K. - konateľ

Môžem len spokojne konštatovať, že na stránke Daňového centra som ešte doteraz nemal taký problém, ktorý sa nedal vyhľadať, kompletne s príslušnými zákonmi a súvisiacimi predpismi, a to všetko na jednom mieste, a to už ani nehovorím, koľko času mi to ušetrí a ostane na iné, napr. naštudovanie a informovanie spolupracovníkov o zmenách. Pokračovanie recenzie si prečítajte TU.

Hama Slovakia spol. s r. o., H. L., účtovníctvo, mzdy, personalistika

Rada by som Vás informovala o doterajšom využívaní Vašich portálov Daňové centrum a Mzdové centrum. S prijatím nových zákonov  v roku 2014 som bola veľmi rada, že naša firma využila možnosť zakúpenia online podpory aj pre rok 2014. Využívam prístupy k aktuálnym zákonom, ako aj k odborným článkom, blogu, tlačivám a samozrejme aj videoseminárom. Dvoch školení cez Vašu agentúru som sa tento rok aj osobne zúčastnila, a to Ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti a Novela zákona o DPH. Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť školenie s pani Pšenkovou, ktoré bolo jednak vysoko odborné a zároveň veľmi príjemne podané. Oceňujem poskytnutie osobného mailu na pani lektorku, ktorý som aj následne využila a bola som príjemne prekvapená s rýchlosťou odpovede. Taktiež som doposiaľ niekoľkokrát využila online poradenstvo vašich odborníkov na oboch portáloch, ktoré bolo po predložení otázky promptné a uspokojivé. Je pracovný život uľahčujúce, že sa môžem spoľahnúť na možnosť okamžitej odbornej pomoci formou odpovede na Vašich stránkach. Ďakujem a ostávam s pozdravom.

Z. P., ekonomické oddelenie, ABEL-Computer s. r. o.

Chcela by som Vám aj všim kolegom poďakovať za portál Daňové centrum. Je pre nás s kolegyňou veľkou pomocou pri našej každodennej práci. Dozvieme sa novinky z legislatívy včas a rady využívame videoškolenia, ktoré sú na portáli. Akurát som bola sklamaná, keď v marci nebolo sprístupnené nové videoškolenie na DP PO za rok 2013, hoci momentálne nie je ani v ponuke. A taktiež mi chýbajú Správy pre podnikateľov, ktoré mi prestali od r. 2014 prichádzať na mail.
Verím, že budeme môcť portál využívať aj naďalej a že nám prinesie aj nejaké novinky. Prajeme vám pri vašej práci veľa dobrých nápadov a spokojných zákazníkov.

p. S., Agrowelt, s. r. o., 920 56 Dvorníky 64

Mám ročný prístup k online portálu Mzdové centrum a Daňové centrum. Z mojej strany veľká spokojnosť. Vždy nájdem čo potrebujem, prehľadné, zrozumiteľné, odpovede na  moje otázky vždy zodpovedané, videoškolenia - veľká pomoc, výborný prístup poradcov, vysoká úroveň, všetko je výborné, chválim a ďakujem.

H. M., konateľka Mixtum s. r. o.  

Vaše služby Daňového centra ako v praxi pracujúca účtovníčka a ekonómka  využívam už vyše roka. V tomto roku som sa rozhodla pre ročný prístup aj na ďalší rok, lebo s Vašimi službami mám dobré skúsenosti. Zatiaľ som využívala služby online dotazov, ako aj dotazy zaslané mailom a s odpoveďami som bola spokojná.
Prečítam aj  materiály uverejnené na Vašej webovej strane, ktoré mi tiež pomáhajú pri riešení každodenných problémov. Prajem celému kolektívu veľa trpezlivosti a úspechov. 

p. P., zodp. za ekonomickú agendu firmy Mišík gedetická kancelária, s. r. o., Lučenec 

Chcem vám  znova povedať, že informácie, ktoré dostávam od vás  v DÚPP a PMPP, ale i na základe písomných dotazov či telefonicky sú pre mňa základným  vodítkom pri práci v účtovníctve i v mzdovej agende. Veľmi rada si prečítam i novinky, ktoré posielate mailom v legislatívnych novinách.  Neviem a ani nesledujem akú máte konkurenciu, pretože som s Vašimi službami nadmieru spokojná. Viete, že zmeny, hlavne v daňových zákonoch sú časté a neviem, či by som to vedela dosledovať všetko bez Vašej pomoci. Vďaka za všetko a želám nech sa Vám v práci i naďalej darí.

Firma NEOVIZUS, Bratislava

Zálohovú faktúru samozrejme zaplatíme, keďže máme záujem  o tieto služby, s ktorými sme veľmi spokojní. Ďakujeme všetkým v mene firmy NEOVIZUS (očnej optiky), ktorí sa postarali o fungovanie stránky Daňové centrum a odpovedajú nám na otázky. Takto nám pomáhajú zorientovať sa v neustále sa meniacich zákonoch.

Úrad Slovenskej komory architektov, Bratislava, M. Š., hlavný účtovník

Po dovolenke som trochu prechádzala možnosti Daňového centra, dokonca som využila aj online poradňu a zatiaľ som veľmi spokojná. Funguje všetko čo potrebujem, rozsah informácií je dostatočný a vaše reakcie (aj vaše osobné aj Daňového centra) boli zatiaľ veľmi rýchle. Predpokladám, že Mzdové centrum funguje podobne. Budem využívať tieto služby aj ďalej a určite sa s vami podelím o skúsenosti. Ďakujem.

M. Č., FO

Pozitívne hodnotím Daňové centrum (najmä top témy, blog a videoškolenia).
V časopise Dane a účtovníctvo sa mi páčia komentáre, príspevky, prehľadny, kalendár a tlačivá.

M. B.

Na portáli Daňové centrum by som uvítala viac praktických príkladov a reálnych problémových situácií. Za veľmi dobrú vec považujem online poradenstvo, miernym nedostatkom je iba nedodržiavania časového intervalu (pondelok až piatok). Uvítala by som upozornenie na neprítomnosť daňového poradcu.Celkovo hodnotím portál Daňové centrum,  spoluprácu, ako aj informovanosť zo strany osobných operátorov veľmi pozitívne.

Pani K.

V našej spoločnosti pravidelne pracujeme s portálmi mzdovecentrum.sk a danovecentrum.sk. Pozitívne hodnotím aktualizáciu portálov a zaujímavé témy z oblasti účtovnej, daňovej a mzdovej. Stránky sú prehľadne a zaujímavo spracované. V budúcnosti by som privítala zefektívnenie vyhľadávania.

Technické služby Žiar nad Hronom, spol. s r. o., pani F.

Online portál danovecentru.sk sa mi páči, pretože mám možnosť dostať sa  rýchlo a pružne k informáciám a kvalifikovaným radám od odborníkov. Preto  chcem tieto služby využívať aj v budúcom období.

Úrad Slovenskej komory architektov, Bratislava, M. Š., hlavný účtovník

Už po prvej skúsenosti s Daňovým centrom som Vám poslala takú skrátenú verziu spokojnosti. Doteraz som využila už  niekoľkokrát rôzne formy, ktoré Vaše centrá (daňové aj mzdové) poskytujú. Zatiaľ som nadmieru spokojná. Vyhľadávanie je výborné, zatiaľ som našla všetko, čo som potrebovala, či už v odborných článkoch alebo príkladoch z praxe. Úžasná je možnosť okamžitého poradenstva. Zatiaľ som využila len písomnú formu, ale všimla som si, že je aj telefonická prvá pomoc. Doterajšie odpovede na dotazy mi veľmi pomohli a nie len rýchlosťou, ale hlavne odbornosťou. 

Mne osobne veľmi vyhovuje, že celý Váš portál je čisto odborný a nemiešajú sa tu rôzne „názory“. Tiež podklady tvrdení máte založené na paragrafoch zákonov a výkladoch príslušných štátnych orgánov, čo považujem za dostatočný kvalitatívny podklad vysvetlenia.

Nestihla som preskúmať všetky možnosti, ale zatiaľ si „pradiem“ vždy keď niečo potrebujem.Som rada, že ste ma presvedčili na tento spôsob. Nakoniec aj komunikácia s Vami je skvelá, je počuť, že veci rozumiete a viete „prečítať“ klienta v tom najlepšom zmysle slova.
Ešte raz vďaka.

V. H.

Po takmer ročnom využívaní portálu Daňové centrum sme s týmto formátom veľmi spokojní a nemusíme používať knižné verzie, ktoré sme si požičiavali medzi kolegami. Každý má v rovnakom čase možnosť využívať to isté na svojom PC, a to nám dosť urýchľuje prácu. Využíli sme aj poradenstvo, s ktorým sme spokojní. Ak by sa dala skrátiť doba odpovedí, tak by sme boli veľmi radi. 

Pani T.

Daňové centrum využívam pri svojej práci dosť často. Je to pre mňa veľá pomôcka a som s ním veľmi spokojná. Aj videoškolenie je veľmi zaujímavé, pretože pri svojich pracovných povinnostiach nestíham chodiť na všetky školenia. Cez videoškolenie sa naučím nové zmeny v zákonoch.

DRUŽSTVO Trebatice,  p. Z. J.

Využívam prístup na portál Daňové centrum podľa možností, a to vtedy, keď potrebujem nájsť riešenie konkrétnej veci, ale tiež, ak mám chvíľu,  aj na prečítanie si iného, čo možno v danej chvíli nutne nepotrebujem. Najviac oceňujem prehľadnosť, možnosť vyhľadania podľa zadaného slova a naozaj kvalitné informácie. Oproti bežnému vyhľadávaniu na internete je pre mňa prioritne podstatné, že danú problematiku, odpovede na otázky spracúvajú kvalifikovaní odborníci v danej oblasti a dôležité je pre mňa aj to, že viem, že je to, čo práve čítam, aktuálne. Nemusím strácať čas klikaním a otváraním množstva okien a odkazov, kde ani nemám zaručenú spoľahlivosť danej informácie. Isteže, viem si tiež prečítať aktuálne zákon, ale pri mojej práci je dôležité nielen prečítanie, ale predovšetkým správne aplikovanie v praxi. Nie je teda podstatné prečítať, ale hlavne vedieť, ako to urobiť, zaúčtovať správne. Vďaka Vašim informáciám teda nemusím zbytočne strácať čas, ktorý potom môžem využiť aj na regeneráciu svojich síl, byť oveľa viac s rodinou a tráviť čas po svojom. Vám osobne, pani Šutá, ďakujem za prístup ako k zákazníkovi, tak aj celkovo. Je milé počuť na druhej strane linky milý a ochotný hlas pomôcť s problémom alebo naviesť na správnu cestu. Takže dúfam, že budem môcť vaše stránky využívať aj vo svojej ďalšej práci. Vám osobne a tiež celému kolektívu želám vo Vašej práci veľa úspechov, uspokojenia, ale tiež potreby ďalej rásť a poskytovať svojim klientom maximálnu podporu. 

M. K.

Som predplatiteľom produktu Daňové centru. V online poradni som dostala zrozumiteľné a odborné odpovede. S videoškoleniami som spokojná, akurát by ich mohlo byť viac, napr. rezervy z daň.a účtovného hľadiska a opravné položky k majetku.

A. B., hlavný účtovník, DHOLLANDIA CENTRAL EUROPE s. r. o., PRODCEN s. r. o.

Na základe vašej ponuky budeme i v ďalšom roku využívať váš produkt – Daňové centrum. S uvedeným produktom som spokojná, doteraz som v ňom našla všetko, čo som potrebovala. Verím, že si udržíte takúto úroveň poskytovania informácií aj v budúcom roku.

M. T. K., konateľka spoločnosti Fantozzi consulting

Daňové aj mzdové centrum je pre mňa veľkým prínosom. Je to portál, na ktorom nájdem všetky informácie na jednom mieste. Informujú ma o pripravovaných legislatívnych zmenách, o práve vydaných právnych normách, priamo si môžem pozrieť konkrétny zákon, nájdem tu výborné odborné články na vybrané témy. Čo som zatiaľ využívala asi najviac, to sú videoškolenia, ktoré mám v rámci ročného prístupu bezplatne. Som človek, ktorý nepotrebuje byť na školení osobne, a preto mi práve táto forma veľmi vyhovuje. V prípade, že potrebujem odpovede na moje otázky, alebo sa len chcem utvrdiť v mojom názore, využívam on-line chat, s ktorým som bola doteraz maximálne spokojná. Využívanie obidvoch portálov môžem len odporučiť.

J. R. 

Už skoro rok využívam Váš portál Daňové centrum. Je to prvýkrát, čo som sa rozhodla využiť takýto produkt, pretože doteraz som si objednávala odbornú literatúru v tlačenej forme. Chcela som porovnať, čo bude pre mňa výhodnejšie.
Teraz môžem konštatovať,  že sa mi páči táto forma prístupu k informáciám, lebo je neporovnateľne rýchlejšia ako v tlačenej podobe. Predtým som si brávala domov odbornú literatúru, aby som po večeroch mohla v kresle čítať, čo je nové, lebo cez pracovnú dobu som nestíhala hľadať informácie a čítať.
Okrem toho som sa strácala v záplave informácií.
Už to nemusím robiť – stíham prebehnúť a registrovať novinky aj cez pracovnú dobu.
Nemôže mi ujsť žiadna zmena.  To, čo potrebujem, si vytlačím a dôkladnejšie prejdem.
Páči sa mi, ak uvádzate aj príklady a riešenia.
Taktiež oceňujem a aj využívam on-line poradenstvo formou chatu.
Pomerne rýchlo odpovedáte. Tak do polhodiny – 1 hodiny.
Niekedy je ťažké nájsť oblasť, ktorú hľadám...  Treba zvoliť správne vyhľadávacie kritérium.
Občas sa nedá nájsť.
Celkový dojem z portálu Daňové centrum je dobrý a konštatujem, že ho chcem využívať ako dobrého pomocníka  v práci aj v budúcnosti.
Prajem Vám veľa úspechov!

I. T., personalista, Stredisko sociálnych služieb Petržalka

Z vydavateľského a vzdelávacieho domu Poradca podnikateľa odoberáme časopisy Dane a Účtovníctvo; Práca, mzdy a odmeňovanie a Finančného spravodajcu. Zúčastňujeme sa školení. S kvalitou časopisov sme spokojní, mesačníky informujú v priebehu roka o aktuálnych témach, venujú sa výkladu noviel zákonov, obsahujú prehľady - kalendár zákonných povinností na príslušný kalendárny mesiac, kurzy, vyhľadávač. Štruktúra časopisov je prehľadná, obsahuje veľa príkladov z praxe.
Školenia sú lektorované profesionálne, vždy so študijným materiálom, prebiehajú v príjemnej atmosfére.
Spolupráca s vydavateľstvom je operatívna telefonicky, príp. mailom.

p. Š., Záhorácke pekárne a cukrárne, a. s. Malacky

Daňové centrum využívam skoro každý deň, hlavne nám slúži pri sledovaní pripravovaných noviel zákonov, ktoré človek nemá šancu sledovať pri svojich pracovných povinnostiach. Tu si len kliknem na Váš portál a viem všetko potrebné (nájdem tam aj rôzne vzory zmlúv, smerníc a pod.). Ak mám nejaký problém, s ktorým si neviem rady, je tam aj on-line poradenstvo, kde získam rýchlu odpoveď prostredníctvom chatu. Často využívam aj Daňovú kaviareň.S Vašimi produktami sme spokojní, o čom svedčí aj naša dlhoročná spolupráca. 

M. S.

Portál Daňové centrum využívam už tretí rok takmer každý deň. Portál je prehľadný, orientujem sa v ňom intuitívne. Vyhľadávanie urýchľujú rôzne filtre. Práca s dokumentmi je komfortná, zjednodušujú ju ikony v hornej časti (tlačiť, poslať e-mailom, ...).
Prístup som si obnovila, pretože tu vždy nájdem aktuálne informácie z daňovej a účtovnej oblasti. Oceňujem aj komplexnosť informácií (právne predpisy, komentáre, príklady z praxe, odborné články, tlačivá, formuláre, vzory, ...).
Pozitívne hodnotím aj možnosť písomnej poradne (v budúcnosti  by som privítala skrátenie doby na odpoveď).
Osobne sa teším tomu, že na portál zaradili viac videoškolení ako tomu bolo na začiatku.
Moju spokojnosť, príp. nespokojnosť, si pravidelne overuje osobný operátor.
Daňové centrum mi uľahčuje pracovný život, preto som si v tomto roku prikúpila aj prístup na Mzdové centrum. Moje skúsenosti s ním sú rovnako pozitívne.
Rozhodne odporúčam!

Pani R.

Využívame Váš produkt Daňové centrum. Oceňujeme najmä dôsledné rozpracovanie jednotlivých tém z hľadiska legislatívy, prehľadné  a logické usporiadanie stránky, možnosť vyhľadávania.  A čo by som chcela vyzdvihnúť a oceniť je možnosť on-line riešenia problému v našich konkrétnych podmienkach. 

Poznámky pod čiarou:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.