Daňová pohotovosť

Daňová pohotovosť je odborná služba, ktorú poskytujeme LEN NAŠIM PREDPLATITEĽOM.

Výhody predplateného prístupu si môžete pozrieť tu.

Predplatitelia portálu Danovecentrum.sk môžu využívať Daňovú pohotovosť vo všetkých formách - telefonicky, chatom, e-mailom, formou online rozhovoru alebo videorozhovoru.

Predplatitelia tlačených produktov* môžu využívať Daňovú pohotovosť v 2 formách – telefonicky a emailom.

* ide o predplatiteľov produktov: ročné predplatné časopisov Daňový a účtovný poradca podnikateľa, Dane a Účtovníctvo, Daňový špeciál a Úplné znenia zákonov.

Daňová pohotovosť je viazaná na kód zákazníka – prosíme, pripravte si ho vopred, skrátite tak čas potrebný na vašu identifikáciu.

 


Odporúčame vám pozrieť si:  >>NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY<<


 

Telefón

Na telefonických linkách odpovedajú na vaše otázky odborníci na dane a účtovníctvo každý pracovný deň od 9.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 15.00 hod.

Farebné zobrazenie telefónneho slúchadla znamená:
zelene-sluchadlo.pngodborník je dostupný
cervene-sluchadlo.pngodborník je momentálne nedostupný

Ak je ikona telefónu zelená, odborník je dostupný. Ak počujete v slúchadle obsadzovací tón, linku využíva iný klient. V prípade, že je ikona telefónu červená, odborník je v tom čase dostupný inou formou (chat, email, online rozhovor, videorozhovor), príp. voláte mimo pracovných hodín Daňovej pohotovosti. V prípade, že odborník nie je dostupný na telefóne, ústredňa nevykoná spojenie hovoru. Môžete využiť inú formu Daňovej pohotovosti.

Online chat

Prostredníctvom online chatu priamo na portáli odpovedajú naši odborníci na vaše otázky každý pracovný deň od 8.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 15.00 hod. Po prihlásení sa vám chatovacie okno zobrazí automaticky vpravo dole.

Upozornenie: Pre správne fungovanie online chatu je potrebné, aby bol váš prehliadač pravidelne aktualizovaný na najnovšiu verziu.

 

Na Vaše otázky odpovedajú:

 

Poznámka: Všetky online formy Daňovej pohotovosti (chat, online rozhovor, videorozhovor) môžu využívať len predplatitelia portálu www.danovecentrum.sk alebo predplatitelia produktu PP Plus.

Online rozhovor

Online rozhovory prebiehajú priamo na portáli na aktuálne vopred ohlásené témy. Vyhlásené odborné témy online rozhovorov nájdete vždy v Aktualitách na portáli a zároveň vás informujeme vopred aj emailom

Otázky zadávate prostredníctvom formulára, ktorý je v danom termíne prístupný priamo v článku, v ktorom rozhovor prebieha. Odborník odpovedá na vaše otázky priamo počas online rozhovoru a následne odpovie aj dodatočne na všetky otázky, ktoré boli v tomto čase prijaté prostredníctvom formulára.

Online rozhovor znamená, že v danom termíne a čase môžete zadávať svoje otázky odborníkovi, ktorý ich obratom zodpovie a uvidíte ich zobrazené v okne formulára. Otázky sa musia týkať len vyhlásenej témy.

Rozdiel v porovnaní s video rozhovorom je ten, že pri video rozhovore vidíte odborného poradcu na obraze a odpovedá na vaše otázky nie písomne, ale priamo naživo. Pri online rozhovore zadáte otázku písomne do formulára a aj odpoveď odborného poradcu uvidíte napísanú.

Online rozhovory (zadané otázky a vypracované odpovede) si môžete prečítať aj neskôr, pretože sa všetky nachádzajú v Archíve online rozhovorov na stránke Daňového centra.

Poznámka: Všetky online formy Daňovej pohotovosti (chat, online rozhovor, videorozhovor) môžu využívať len predplatitelia portálu www.danovecentrum.sk alebo predplatitelia produktu PP Plus. 

 

 

 

Videorozhovor

Videorozhovory prebiehajú priamo na portáli na aktuálnu vopred ohlásenú tému z oblasti daní a účtovníctva. Dozviete sa o nich, podobne ako o online rozhovoroch, prostredníctvom Aktualít na portáli a zároveň vás informujeme vopred aj emailom.

Je to interaktívna forma Daňovej pohotovosti, kde sa môžete pýtať na ľubovoľné otázky k danej téme. Otázku zadáte do chat okna priamo vo videorozhovore a odborník na dane a účtovníctvo vám odpovedá naživo, takže budete počuť odpovede na všetky zadané otázky.

Rozdiel v porovnaní s online rozhovorom je ten, že pri videorozhovore vidíte a počujete odborného poradcu na obraze naživo. Poradca si prečíta otázku, ktorú zadáte do chat okna a zodpovie ju. Otázky zadávate do chat okna v prostredí, kde videorozhovor prebieha (nie v chat okne pre otázky Daňovej pohotovosti).

Keďže sú videorozhovory interaktívne, nebude z nich dostupný žiadny záznam, ani archív. Ak sa budete chcieť niečo poradiť a spýtať, pripojíte sa cez prihlasovací link, ktorý dostanú všetci predplatitelia emailom vopred.

Poznámka: Všetky online formy Daňovej pohotovosti (chat, online rozhovor, videorozhovor) môžu využívať len predplatitelia portálu www.danovecentrum.sk alebo predplatitelia produktu PP Plus.

 

E-mail

Na otázky vám odpovie niektorý z našich odborníkov, príp. zabezpečíme odpoveď externého odborníka z danej oblasti.

Odpoveď zasielame do 21 dní na vašu e-mailovú adresu.

Počet otázok na jedného zákazníka je obmedzený.

Vaše otázky formulujte jednoznačne, presne a zrozumiteľne a len z oblasti daní, účtovníctva a miezd.

Poznámka: Vyhradzujeme si právo neodpovedať na tie otázky, ktoré sú svojou náročnosťou a rozsahom neprimerané (obsahujú rozsiahle prílohy, zmluvy a podobne). Našou snahou je zabezpečiť rovnaké podmienky využívania služieb pre všetkých zákazníkov a odpovedať tak v stanovenom termíne každému, kto o radu požiada.

Informácie v rámci Daňovej pohotovosti sú poskytované odborníkmi z ekonomickej oblasti na základe informácií od užívateľa, pričom majú len poradný charakter. Úplné znenie podmienok týkajúcich sa Daňovej pohotovosti nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

Vaše otázky môžete napísať na email:  listaren@pp.sk

alebo napíšte otázku priamo do formulára:

Iba pre predplatiteľov. Odpovedáme do 21 dní. Ďakujeme

 

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.