Aké je byť poradcom u Poradcu podnikateľa?

Záujem o služby Daňovej pohotovosti každoročne stúpa a najmä v daňovej sezóne je počet otázok klientov enormný. Neustále posilňujeme tím novými odborníkmi z praxe. Spýtali sme sa jedného z poradcov, ako vidí prácu poradcu v PP.

Dátum publikácie:4. 3. 2020
Autor:Redakcia - Daňové centrum

6n

Záujem o služby Daňovej a Mzdovej pohotovosti Poradcu podnikateľa každoročne stúpa a najmä v daňovej sezóne je počet otázok klientov enormný.

Neustále posilňujeme tím novými odborníkmi z praxe, a tak sa medzi nami ocitol aj náš kolega, pán Martin Mikláš, ktorý sa zameriava na oblasť daní a účtovníctva a poskytuje odborné poradenstvo najmä prostredníctvom chatu a listárne. Publikuje aj odborné články a interné firemné predpisy na Daňovom centre.

Spýtali sme sa, ako vidí prácu poradcu v PP, a nahrali sme aj spoločný rozhovor na túto tému, ktorý vám prinášame. Na záver pripájame fotografiu s kolegyňami zo spoločného fotenia pri príležitosti 30. výročia Poradcu podnikateľa.

Ing. Martin Mikláš:

„Práca poradcu pre Daňové centrum je náročná a zodpovedná. Je to práca, ktorá je veľmi zaujímavá a človek sa pri nej musí neustále vzdelávať, čo je pre mňa osobne veľké plus, keďže som nadšenec pre oblasť daní a účtovníctva.

Túto prácu vnímam ako proklientsky zameranú a veľmi nápomocnú pre našich predplatiteľov, ktorí sa každodenne stretávajú s nejasnosťami vo svojej práci. Práca poradcu vyžaduje vycibrené znalosti v oblasti dani, najmä dane z príjmov, dane z pridanej hodnoty, miestnych daní, účtovníctva, ako aj široký všeobecný prehľad.

Denne sa na nás obracajú desiatky klientov s prosbou o pomoc, žiadajú nás, aby sme im pomohli nájsť najvhodnejšie riešenia ich problémov. Pracujeme pritom vo veľmi dynamickom odvetví, ktoré sa stále mení, preto sa vyžaduje, aby sme sa neustále vzdelávali a mali vždy aktuálne informácie a aby sme boli schopní vyhľadávať informácie a orientovať sa v spleti právnych predpisov, metodických pokynov a usmernení. Oslovujú nás klienti, ktorí majú problémy najmä pri interpretácii ustanovení zákonov, ktoré si často odporujú alebo neupravujú presné podmienky na uplatnenie rôznych pravidiel.

Veľkým pomocníkom pri našej práci sú naše vlastné odborné systémy Daňové a Mzdové centrum, do ktorých aj prispievame odbornými článkami. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a snažíme sa každému klientovi priniesť efektívne a správne riešenia v čo najkratšom možnom čase. Snažíme sa našich klientov nasmerovať na správne rozhodnutia a spolu rásť a riešiť problémy, s ktorými sa každý deň stretávame.

Na konci dňa nás teší, že sme mohli našim klientom pomôcť pri riešení ich problémov, ale rovnako nás napĺňa pocit, že sme sa aj my posunuli o krok vpred a aj vďaka našim zákazníkom neustále napredujeme na ceste za vyššou profesionalitou s cieľom byť najlepšími expertmi pre oblasť daní a účtovníctva na Slovensku – a to je Daňová a Mzdová pohotovosť, služba firmy Poradca podnikateľa.“

A práve o to nám v PP ide – aby naši zákazníci vedeli, že sú na správnom mieste – u správneho tímu odborníkov, na ktorých sa môžu spoľahnúť, ktorí majú svoju prácu radi a sú expertmi vo svojej oblasti.

 

podcast_375x250px

Podcast si môžete vypočuť tu:

Ponúkame aj niekoľko záberov tímu Daňovej a Mzdovej pohotovosti zo spoločného fotenia k 30. výročiu spoločnosti Poradcu podnikateľa:

19

39

6n

 

 

Poznámky pod čiarou:


Autor: Redakcia Daňového centra

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.