Legislatívne zmeny v účtovníctve pre rok 2019/2020 (povinnosti účtovných jednotiek, účtovná závierka a povinná dokumentácia)

Časti videa:

  •   Legislatívne zmeny v účtovníctve pre rok 2019/2020 (ukážka) - DC [1 min.]  Zadarmo
  •   Legislatívne zmeny v účtovníctve pre rok 2019/2020 - úvod [1 min.]  Platený prístup

      Právne východiská [23 min.]  Platený prístup

      Postupy účtovania [14 min.]  Platený prístup

      Dokumenty a termíny ich predkladania do registra účtovných závierok [17 min.]  Platený prístup

Legislatívne zmeny v účtovníctve pre rok 2019/2020 (povinnosti účtovných jednotiek, účtovná závierka a povinná dokumentácia)

Publikované: 19. 12. 2019

Kategórie: Videoškolenie

Autor: Ing. Janka Acsová

Stav: Aktuálne

Právny stav od: 19. 12. 2019

Minutáž: 55 min.

Vo videoškolení s Ing. Jankou Acsovou nájdete praktický prierez legislatívnymi zmenami v zákone o účtovníctve, ktoré sú pre mikro, malé a veľké účtovné jednotky platné od roku 2019 alebo nadobúdajú účinnosť v roku 2020 a v priebehu nasledujúcich účtovných období.

Okrem teoretického výkladu účtovných predpisov, ktoré by ste mali nevyhnutne poznať, zameriame pozornosť aj na účtovnú závierku za rok 2019, vďaka čomu získate jasný a zrozumiteľný prehľad o tom, aké všetky dokumenty sú subjekty zo zákona povinné ukladať do Registra účtovných závierok, aké sú lehoty ich predkladania, aké sú povinnosti účtovných jednotiek v súvislosti so zverejňovaním, resp. schvaľovaním účtovnej závierky či súvisiacej účtovnej dokumentácie subjektov, ktoré podliehajú auditu. 

Prílohy

  • Prednáška: Legislatívne zmeny v účtovníctve pre rok 2019/2020 (povinnosti účtovných jednotiek, účtovná závierka a povinná dokumentácia) / 289 kB

Pačilo sa Vám video? Dajte o tom vedieť svojim priateľom:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.