Pokladnica e-kasa klient od 1. januára 2020

Časti videa:

  •   Pokladnica e-kasa klient od 1. januára 2020 (ukážka) - DC [1 min.]  Zadarmo
  •   Pokladnica e-kasa klient od 1. januára 2020 (úvod) [1 min.]  Platený prístup

      Základné ustanovenie, Vymedzenie základných pojmov, doplnenie nových pojmov, povinnosť evidovať tržbu ERP alebo e-kasou [80 min.]  Platený prístup

      Konanie o povolení odkladu, požiadavky na pokladnicu, registrácia a začatie používania e-kasy, pokladničný doklad, prerušenie prevádzky, ukončenie používania [96 min.]  Platený prístup

Pokladnica e-kasa klient od 1. januára 2020

Publikované: 14. 1. 2020

Kategórie: Videoškolenie

Autor: Ing. Petronela Mastihubová

Stav: Aktuálne

Právny stav od: 1. 1. 2020

Minutáž: 177 min.

Pre tých, ktorí nestihli živé školenie, prinášame jeho zostrih v podobe videoškolenia, pomocou ktorého vás zoznámime s novou formou evidencie prijatých tržieb, tzv. online registračnou pokladnicou „e-kasa klient“ a pripravíme vás na jej bezproblémové používanie v roku 2020.

 

Na školení sa dozviete, aké povinnosti vám pri evidencii prijatých tržieb plynú podľa novelizovanej legislatívy v roku 2020, ktoré povinnosti boli oproti elektronickým registračným pokladniciam zrušené alebo aké sú výnimky zo zasielania údajov z online registračnej pokladnice. Zo školenia si odnesiete všetko, čo potrebujete vedieť, a to od technických požiadaviek pre online a virtuálne registračné pokladnice cez vedenie evidencie tržieb v režime online a offline až po certifikáciu týchto zariadení a ich uvedenie do samotnej prevádzky.

 

Videoškolenie navyše obsahuje aj konkrétne odpovede lektorky na otázky, ktoré počas školenia účastníkov najčastejšie trápili a vďaka ktorým budete pripravení na bezproblémové zavedenie a následné používanie pokladnice vo vlastnej praxi.

Prílohy

  • Prednáška: Pokladnica e-kasa klient od 1. januára 2020 / 1,00 MB

Súvisiace odborné články

Súvisiace aktuality

Pačilo sa Vám video? Dajte o tom vedieť svojim priateľom:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.